توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 406257
جزئیات آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
یک مقام مسئول با اشاره به مصوبه وزارت دارایی انگلیس برای آزادسازی دارایی‌های بانک صادرات گفت: دارایی‌های آزادشده در شعبه لندن این بانک فعال می‌شود.

به گزارش مهر، یک مقام مسئول بانکی در گفتگویی اظهار کرد: دارایی‌های بلوکه شده بانک صادرات ایران در دوران تحریم، با مصوبه وزارت دارایی انگلیس آزاد شده و به زودی در اختیار شعبه لندن این بانک قرار می‌گیرد.

وی افزود: البته مصوبه وزارت دارایی انگلیس مربوط به شش ماه قبل است که بر اساس آن مقرر شده بود تا ظرف شش ماه، دارایی‌های مسدود شده بانک صادرات آزادسازی شود؛ اکنون مدت زمان تعیین شده، سپری و وزارت دارایی انگلیس به وعده خود برای آزادسازی عمل کرده است.

به گفته این مقام مسئول، ظرف روزهای گذشته، شورای اجرای مقررات اتحادیه اروپا در اصلاحیه جدید خود اسامی بانک صادرات ایران و بانک صادرات «پی اِل سی» را - که شعبه لندن این بانک ایرانی است- از فهرست مؤسساتی که دارایی آنها به دلیل ارتباط با پرونده هسته‌ای ایران مسدود شده بود، خارج کرده است.
 
کلمات کلیدی : انگلیس+ اموال مسدود شده+ بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.