توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 480664
حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و اشتغالزا در دستور کار بانک صادرات ایران
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰
​سیاوش زراعتی در همایش سراسری مدیران بانک صادرات ایران ضمن تشریح عملکرد سال ١٣٩٥ این بانک در زمینه تجهیز منابع و تخصیص مصارف، خاطر نشان ساخت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بانک صادرات ایران حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی و اشتغالزا را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سیاوش زراعتی مدیرعامل این بانک، کارنامه عملکردی بانک صادرات ایران در سال ١٣٩٥ را موفقیت آمیز خواند و گفت : بانک صادرات ایران با برخورداری از نزدیک به ٢٥٠٠ شعبه در داخل و ٢٢ شعبه و واحد بانکی در خارج از کشور، همواره به عنوان بازوی اقتصادی دولت ایفای نقش نموده و طی سال گذشته بالغ بر 253هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخشهای مختلف از جمله صنعت، معدن، کشاورزی و طرحهای زود بازده تزریق نموده است.

وی ادامه داد : احداث و راه اندازی ٨٩ طرح بزرگ ملی و عمرانی نیز در سال ١٣٩٥ با تسهیلات ١٢٥ هزار میلیارد ریالی بانک صادرات انجام شده و به زودی به مرحله بهره برداری خواهند رسید.

زراعتی از بانک صادرات ایران بعنوان برترین بانک کشور در زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی طی سال ١٣٩٥ یاد کرد و گفت: عملکرد این بانک در زمینه تخصیص مصارف طی سال گذشته از سوی مسئولان، مطلوب ارزیابی شده و این روند طی سالجاری نیز با قدرت و قوت و با اولویت حمایت از واحد های تولیدی و اشتغالزا، استمرار خواهد داشت.

وی گفت: علت اصلی تحریمهای بانکی و عدم رفع آن، نقش بی بدیل بانکهای کشور در توسعه اقتصادی بوده و انصافاً بانکهای دولتی و خصوصی کشور طی سالهای اخیر با تلاش مضاعف خود به کاستی ها غلبه و کارنامه ای درخشان ارایه کرده اند.

وی افزود: گواه این مدعا را می توان به رشد ٧٤ درصدی فعالیتهای ارزی بانک صادرات ایران در زمینه صدور ضمانت نامه‌ها و گشایشهای اعتبارات ارزی طی سال ١٣٩٥ اشاره کرد.

زراعتی در پایان سخنانش بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری، تامین اعتبار واحدهای کوچک و زود بازده، وصول مطالبات، همسویی در زمینه اجرای برنامه ششم توسعه اقتصادی کشور و افزایش درآمدهای غیر مشاع، توضیحات مبسوطی را ارایه و از مدیران این بانک خواست در زمینه تحقق اهداف سازمان هم قسم شوند.

گفتنی است اعضای هیأت مدیره بانک صادرات ایران نیز در این همایش مباحث کاری مورد نظر را طرح و با تشکیل کار گروههای هفت گانه، راهکارهای لازم در راستای تعالی سازمانی را ارایه نمودند.
 
کلمات کلیدی : تولید + اشتغال + بانک صادرات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.