نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 437794
نخبگان اقتصادی طرحی برای توسعه اقتصادی کشور ارائه کنند
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه ۲۰۰ نخبه اقتصادی طرحی را برای توسعه صادرات و تولید ارائه کنند، گفت: باید پیشرفت کشور با سرعت بیشتری انجام شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۲
به گزارش مهر، محمدرضا نعمت زاده در مراسم اعطای نشان امین الضرب به کارآفرینان برتر، با اشاره به اینکه کشور نیاز به توسعه و پیشرفت دارد، گفت: درست است که در این سالها کشور ما با پیشرفت های زیادی مواجه بوده و به سرعت هم در حال جلو رفتن است، اما ما نیاز به پیشرفت بیشتری داریم.

وی با بیان اینکه با ۱۰ تا ۱۵ درصد پیشرفت به جایی نمی رسیم، گفت: عقب ماندگی های زیادی داریم و باید جبران مافات کنیم.

وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر اینکه باید با تکیه بر تولید و فناوری به دانش های نوین روز دسترسی پیدا کنیم، افزود: با دستیابی به دانش روز می توان به توسعه و پیشرفت دست پیدا کرد.

نعمت زاده با اشاره به ارتباط نزدیک بین دولت و بخش خصوصی گفت: شورای گفتگو در سطح استان ها و تهران همواره برگزار می شود و ارتباط نزدیکی میان دولت و بخش خصوصی وجود دارد.

وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به اینکه قدمت اتاق بازرگانی باعث افتخار و فخر است و خوشبختانه این موضوع در اتاق تهران مورد توجه قرار گرفته است، گفت: تشکل ها اهمیت زیادی دارند و همفکری و تبادل نظر بین تشکل ها و دولت بسیار با اهمیت است.

وی ادامه داد: ۲۰۰ نخبه اقتصادی در اتاق بازرگانی که فکر و سرمایه دارند می توانند باعث توسعه کشور شوند و ما نیز طرحی در این زمینه داریم. از شما می خواهیم تا فکر کنید که چه اقداماتی را می توان برای توسعه صادرات و تولید انجام داد.
 
کلمات کلیدی : وزیر صنعت، معدن و تجارت+ توسعه اقتصادی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۰۳ ۱۹:۴۷:۰۷
یک شهرک منسجم برای بازار بزرگ تهران(در خال نشست!) و پاساژهای فرسوده تهران ایجاد گردد. (4131391) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.