نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506717
مهلت دو ماهه وزیر صنعت به ذوب‌آهن اصفهان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۶
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید جلسات بیشتری در مجموعه ذوب‌آهن اصفهان برگزار شود و تا دو ماه آینده مهلت دادیم برنامه اجرایی مناسبی را پیش‌بینی کند و تا آن زمان بخشی از این برنامه نیز انجام شده باشد تا بتوانیم به زودی شاهد حل مشکلات مجموعه باشیم.

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه بازدید از خط تولید ذوب‌آهن اظهار کرد: در دنیا با همراهی دانش و تکنولوژی و صنعت اتفاقات خوبی را شاهد هستیم. ممکن است که بخش خصوصی برای تامین واحدهای خود به مجوز نیاز نداشته باشد اما در بخش دولتی باید نظاماتی رعایت شود.

وی افزود: کل پروسه تولید از ابتدا تا انتها باید توسط یک چشم بینا در کشور رصد شود و برنامه داشته باشد و طبق برنامه توسعه صورت گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطرنشان کرد: واگذاری‌های غیراصولی در کشور وجود داشته که البته در دولت یازدهم متوقف شده‌اند. به عنوان نمونه باید مسائل پالایشگاه را از وزیر دفاع بپرسیم و یا مسائل مربوط به پتروشیمی را از وزیر رفاه سراغ بگیریم و اینها عجیب و غریب است.

شریعتمداری اضافه کرد: وزارت رفاه که با بسیاری از مشکلات اجتماعی درگیر بوده است حل مشکلات ذوب‌آهن نیز به او واگذار شده است.

وی ادامه داد: مالک یا مالکین مجموعه ذوب‌آهن باید مسوولیت خود را بپذیرند و نقش خود را به طور درست ایفا کنند. علاقه‌مند بودم در سفرم به اصفهان در ابتدا از مجموعه ذوب‌آهن بازدیدهایم را آغاز کنم تا مشکلات آن را ببینم و به‌گونه‌ای بتوان این مشکلات را حل و فصل کرد.

وی افزود: باید برنامه روشن و زمان‌بندی شده‌ای وجود داشته باشد و بر طبق آن برنامه‌ها گام برداشت و در جهت حل مشکلات تلاش کرد.

وزیر صنعت اظهار کرد: باید جلسات بیشتری در مجموعه ذوب‌آهن برگزار شود و تا دو ماه آینده مهلت دادیم برنامه اجرایی مناسبی را پیش‌بینی کند و تا آن زمان بخشی از این برنامه نیز انجام شده باشد تا بتوانیم به زودی شاهد حل مشکلات مجموعه باشیم.

در ادامه استاندار اصفهان اظهار کرد: ذوب‌آهن بسته پیشنهادی را برای حل مشکلات ارائه کرده است. پیشنهاد می‌کنم که این بسته در جلسه‌ای با حضور وزیر صنعت، وزیر کار و امور اجتماعی و وزیر اقتصاد بررسی شود.

وی افزود: هر بخش از این بسته پیشنهادی که پاسخگو نیست، کنار گذاشته شود و راه‌حل دیگری ارائه شود.
 
کلمات کلیدی : وزیر صنعت+ذوب آهن
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۰۲:۰۴:۲۹
هوا رو هم خیلی الوده میکنه (4539110) (alef-11)
 
خسرو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۰۸ ۱۳:۱۷:۴۰
هر وزیری ایراد از مدیریت قبلی انتقاد میکند.ولی هیچ وزیری جرات برخورد باآن معضلرا ندارد. (4539757) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.