توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507327
سروری: درباره توسعه ساختارهای جمنا تا چند جلسه دیگر به جمع‌بندی می‌رسیم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی درباره گله پرویز فتاح از عملکرد جمنا درانتخابات گفت: طبیعی است که در بعضی از موضوعات گله‌هایی نسبت به جمنا به وجود آید، چرا که بسیار جوان است و هم اینکه موج انتخابات و حاشیه‌های آن بسیار وسیع و عمیق بود.

پرویز سروری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: توسعه ساختارهای جمنا در شورای مرکزی درحال بررسی است و قسمت مهمی از آن جلو رفته است که تا چند جلسه دیگر جمع‌بندی می‌شود.

عضو شورای مرکزی جمنا در مورد اظهارات و دلخوری پرویز فتاح نسبت به عملکرد جبهه مردمی و قرار دادن نام او در لیست بدون اطلاع اظهار داشت: به طور طبیعی در حرکت جریانی سیاسی ممکن است نقدهایی به آن وارد و گله‌هایی وجود داشته باشد و اکنون دقیقا نمی‌دانم آقای فتاح بر چه مواضعی این نقد و گله را دارند.

سروری ادامه داد: در کل جبهه مردمی در مدت کوتاهی تصمیماتی گرفت و با توجه به شرایط پرچالشی که وجود داشت، توانست اقدامات موثری انجام دهد و هدف‌گذاری‌هایی که در نظر داشت را به نتیجه برساند و انسجام بین نیروهای انقلاب را به وجود آورد.

وی با بیان اینکه طبیعی است که در بعضی از موضوعات گله‌هایی نسبت به جمنا به وجود آید، اظهار داشت: هم جمنا بسیار جوان است و هم اینکه موج انتخابات و حاشیه‌های آن که معمولا در همه انتخابات‌ها وجود دارد بسیار وسیع و عمیق بود و از این نظر تا آن جایی که می‌دانم هماهنگی‌های اولیه با کاندیداها انجام شده بود.

عضو جمعیت رهپویان اظهار داشت: اما ممکن است در مورد بیان حرکتی که بعد از آن صورت   گرفت و قرار بود گزینه‌های نهایی معرفی شوند  بعضی از گزینه ها قبل از اینکه جمنا اعلام کند خودشان عقب نشینی کردند و انصراف دادند که شاید در اعلام آن موضوع گلایه‌هایی وجود داشته باشد که باید با خود آقای فتاح صحبت کنم و ببینم که نقطه محوری گلایه ایشان در چه موردی است
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب + پرویز سروری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.