توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463946
سروری: «لیست خدمت» ۵ اردیبهشت نهایی می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۴
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی از نهایی شدن لیست خدمت تا اوایل اردیبهشت‌ماه خبر داد.

پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین مراحل نهایی شدن لیست خدمت برای شورای شهر تهران، اظهار داشت: پنجم یا ششم اردیبهشت ماه لیست خدمت نهایی می‌شود، البته این تاریخ هنوز قطعی نیست، ولی ما تلاش می‌کنیم تا پنجم یا ششم اردیبهشت ماه این لیست نهایی شود.

وی تاکید کرد: این لیست به هیچ‌وجه با نگاه سیاسی جمع‌بندی نشده و به شدت هم با هرگونه نگاه سهیمه مدارانه در شکل‌گیری این لیست مخالفت شده است.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تصریح کرد: تلاش‌مان بر این است که لیستی کارشناسی و مبتنی با نیازهای شهر تهران جمع‌بندی کنیم، البته گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی با همین نگاه در تلاش هستند تا از این لیست حمایت کنند.

سروری افزود: لیست خدمت لیستی مبنی بر تخصص‌های مختلف مدیریت شهری است.

وی در پاسخ به این سوال که همراه با لیست، شهردار را نیز معرفی می‌کنید؟ گفت: به دلیل اینکه نمی‌دانیم ترکیب شورا چگونه می‌شود، باید اجازه دهیم شورای بعدی در مورد شهردار تصمیم بگیرد، از این نظر ورود به بحث معرفی شهردار نداشته‌ایم.

این فعال سیاسی اصولگرا معتقد است: تحلیل ما بر این است که ما لیست شورای شهر را جمع‌بندی کنیم و اجازه دهیم تا منتخبان مردم، شهردار را انتخاب کنند.
 
۱۳۹۶/۰۱/۲۰ ۰۸:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۱/۱۸ ۰۹:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۱۱:۴۹
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۶ ۱۲:۲۰
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۰:۴۱
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ ۰۸:۴۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۳ ۱۰:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۰:۴۱
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + انتخابات شوراها + پرویز سروری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.