توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501752
آیا ترکیب جمنا جوان می‌شود؟ / پاسخ‌ چمران را بخوانید
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
تسنیم نوشت: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی از تغییرات مهم در ساختار این جبهه برای جوان‌گیری خبر داد.

مهدی چمران با بیان اینکه جلسات جبهه مردمی برای آسیب‌شناسی انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود، گفت: ما برنامه‌هایي برای انتخابات 96 داشتیم که اتحاد نیروهای انقلاب از جمله آنها بود. ما معتقدیم که در این مسیر، موفق بوده‌ایم چرا که توانستیم بخش اعظمی از جریان نیروهای انقلاب را متحد و منسجم ‌تر کنیم.

وی گفت: البته موفقیت ما در متحد کردن نیروهای انقلاب به این معنا نیست که ما در نهایت کار قرار گرفته‌ایم و دیگر نیازی به انسجام بیشتر نیروهای انقلاب نیست؛ بلکه ما باید جریان انقلاب را بیش از پیش فراگیرتر کنیم و جمع بیشتری را برای دفاع از حقوق مردم و انقلاب اسلامی متحد کنیم و این مسئله یکی از برنامه های اساسی و جدی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برای آینده است.

چمران با بیان اینکه توجه به جوانان و نقش دادن به آنها برای مشارکت بیشتر در امور کشور باید بیش از پیش مورد نظر باشد، تصریح کرد: جبهه مردمی بنا دارد تغییراتی در ساختار خود داشته باشد که محوریت این تغییر، جوان‌گرایی است. بنا داریم از نیروهای جوان برای تصمیم گیری‌هاي مهم جبهه مردمی دعوت کنیم و از آنها بخواهیم در امورات مختلف جبهه مردمی را یاری کرده و به عنوان عضوی از این جبهه به ما کمک کنند. چرا که تردید نداریم حضور جوانان در هر عرصه‌ای برای جریان انقلاب اسلامی مفید خواهد بود.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب + مهدی چمران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.