توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490439
سروری: افراد «عنق» چون نمی‌توانند کارنامه درخشانی ارائه دهند اقدام به سیاه‌‌نمایی و تخریب می‌کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: یک عده افراد عنق هستند که به دلیل اینکه نگران فردای تهران هستند که نمی‌توانند کارنامه درخشانی را ارائه دهند به همین دلیل دست به سیاه‌نمایی و تخریب می‌زنند.

به گزارش فارس، پرویز سروری در سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه علنی شورای شهر تهران که در باغ کتاب برگزار شد، اظهار داشت: کتاب نماد تمدن و فرهنگ یک جامعه است و در هیچ جا نمی‌بینید که برای ارتقاء جامعه فضای مجازی را ملاک بگیرند و این کتاب است که جامعه را به سطح بالا می‌برد.

وی افزود: انقلاب اسلامی، انقلاب فرهنگی بوده است، در گذشته قلب انقلاب خوب نمی‌زد و این باغ کتاب می‌تواند قلب تپنده انقلاب فرهنگی ما باشد که برای کشور آبرو ایجاد کرده است. 

سروری افزود: ما در مرکز جمهوری اسلامی ایران شاهد یک مجموعه وزین هستیم که یک عده افراد عنق هستند و نگران فردای تهران هستند که نمی‌توانند کارنامه درخشان فعلی را ارائه دهند و دست به سیاه‌نمایی و تخریب زده‌اند.

وی افزود‌: نمی‌دانم این افراد چگونه محاسبه کرده‌اند که می‌گویند این مجموعه گران تمام شده است و چطور به این نتیجه رسیده‌اند که بدون حسابرسی و بررسی هزینه‌های صورت گرفته.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران افزود: از همه دست‌اندرکاران و شهردار محترم و دیگر عزیزان تشکر می‌کنم که این مجموعه نفیس را به وجود آورده و این مجموعه در تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان نقطه روشنی مطرح می‌شود.

وی گفت: این مجموعه سخت‌افزاری است که نیاز به نرم‌افزار دارد و بسترهای لازم برای انجام کار فرهنگی مهیا شده است. 

سروری افزود: کودکان،‌نوجوانان،‌جوانان و سنین مختلف می‌توانند به راحتی از این مجموعه استفاده لازم را ببرند تا سرانه مطالعه کتاب بر اساس شأن جمهوری اسلامی افزایش یابد.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم تیم آینده مدیریت شهری از این مجموعه استفاده مفید و مناسب را داشته باشند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۰:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۹ ۱۲:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۱۵:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۰:۵۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۲:۲۵
 
۱۳۹۶/۰۴/۳۱ ۰۸:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۱:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۱۸
 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + شهرداری + پرویز سروری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.