توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 401206
داعش به نیروهایش: در هند عملیات انجام دهید
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۴
داعش با انتشار فیلمی از پیروان هندی خود خواسته است که حملات سایبری علیه دوربین‌های موبایل انجام دهند. همچنین از سلاح سرد در عملیات تروریستی استفاده کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرویس اطلاعات هند در گزارشی افشا کرد که گروه تروریستی داعش از وابستگان خود در هند خواسته است که عملیاتی علیه مردم این کشور با استفاده از سلاح سرد مانند چاقو، انجام دهند.

این سازمان تروریستی از گروه‌های وابسته خود در هند خواسته است که عملیات سایبری بخصوص علیه گردشگران خارجی انجام دهند.

براساس اعلام یک مقام اطلاعاتی که خواست نامش فاش نشود، داعش با انتشار فیلمی از پیروان هندی خود خواسته است که حملات سایبری علیه دوربین‌های موبایل انجام دهند. همچنین از سلاح سرد در عملیات تروریستی استفاده کنند.

در حال حاضر برخی از پیروان داعش پس از انتشار این فیلم به خرید غیرقانونی و یا جمع‌آوری سلاح‌های سرد پرداخته‌اند که این اقدام احتمال وقوع چنین حوادث تروریستی را افزایش داده است.

این گزارش سازمان اطلاعات هند در حالی منتشر شد که چندی قبل 6 نفر از مظنونان وابسته به داعش به دنبال حملاتی در جنوب هند بوده‌اند.
 
 
کلمات کلیدی : داعش+حملات تروریستی + هند
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.