توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 410860
داعش رأی دهندگان آمریکایی را تهدید به قتل کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱
تارنمای روزنامه یو اس ای تودی نوشت، گروه تکفیری - تروریستی داعش فراخوان 'کشتار' رای دهندگان آمریکایی را صادر کرد و از مسلمانان خواست تا در این انتخابات شرکت نکنند.

به گزارش ایرنا، ریتز کاتز (Ritz Katz) مدیر تارنمای گروه اطلاعاتی سایت (SITE Intelligence Group) در توییتی خبر داد که ارگان رسانه ای داعش ضمن انتشار مقاله ای تهدید کرد که تروریستهای این گروه رای دهندگان آمریکایی را می کشند و صندوق های رای را نابود خواهند کرد.

در این بیانیه هفت صفحه ای، از یک سو آرزو شده تا این انتخابات به مصیبتی بی سابقه برای آمریکا تبدیل شود و از سوی دیگر سیاست های دو حزب جمهوریخواه و دمکرات در قبال اسلام و مسلمانان یکسان دانسته شده است.

به گفته کاتز، 'داعش با این تهدید می خواهد در روند انتخابات ریاست جمهوری 18 آبان اخلال ایجاد و توجه رسانه ها را به خود جلب کند'.

به تازگی رسانه های آمریکایی به نقل از یک منبع آگاه خبر دادند که دستگاه اطلاعاتی آمریکا به «نیروهای واکنش سریع ضد تروریسم» در باره حملات احتمالی تروریستی «القاعده» در سه ایالت آمریکا در روز قبل از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این کشور، آماده باش داده است.

گفته شده که سه ایالت «نیویورک»، «تگزاس» و «ویرجینیا» هدف احتمالی این حملات هستند و گر چه درستی این خبر تایید نشده است، ولی مقامات آمریکا این تهدید را جدی گرفته اند.
 
کلمات کلیدی : داعش +رأی دهندگان آمریکایی + انتخابات آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.