نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 407232
عاملان شهادت مهندسان ایرانی در کرکوک + تصاویر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
تروریست های داعش روز چهارشنبه تصاویر دو تن از عناصر انتحاری خود که جنایت انفجار در نزدیکی نیروگاه برق منطقه «دبس» کرکوک را رقم زدند منتشر کردند.

به گزارش میزان، تروریست های داعش روز جمعه گذشته با انجام یک رشته عملیات انتحاری در شهر کرکوک و حومه آن قصد اشغال شهر کرکوک را داشتند که با سرعت عمل نیروهای عراقی شکست خوردند.

در این عملیات نزدیک به 70 تروریست به هلاکت رسیدند.

در عملیات انتحاری تروریست های داعش در نیروگاه برق «دبس» نزدیک به 16 نفر به شهادت رسیدند که 3 تن از آنها از مهندسان ایرانی در عراق بودند که برای راه‌اندازی این نیروگاه برق در منطقه «دبس» فعالیت می کردند. 
کلمات کلیدی : داعش + شهادت مهندسان ایرانی +کرکوک
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۴:۱۳:۲۴
آخه من چی بگم قیافه ها خودشون نشون میدند که به اینها چی باید گفت. (3990379) (alef-11)
 
اراکی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۷:۰۸:۰۷
لعنت الله علیهم و علی اعوانهم... اینها قاتلین شهید رضایی یکی از شهدای نیروگاه برق اعزامی از شازند اراک هستند... روح شهدا یاران ائمه شیعه شاد باد. انتقام خونشان را خواهیم گرفت... (3990571) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۱۷:۲۵:۲۴
فقط 3 نفر مهندس بودند ؟ پس جوشکارها و کارگرهای دیگه چی ؟ یکی از جوشکارهاشون از همشهریهای ما بود با سه تا بچه !!!!!!!! امیدوارم بشریت به درکی برسه که خشونت که ریشه در قدرت طلبی سیاسیون داره از بین بره . (3990586) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.