توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430862
نکیسا: حضور من بر روی نیمکت سیاه‌جامگان توجیه خاصی نداشت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۱
دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال گفت: علت نپذیرفتن مدیریت فنی تیم سیاه‌جامگان مسائل مالی نبود.

نیما نکیسا دروازه‌بان اسبق تیم ملی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت نپذیرفتن پیشنهاد مدیریت فنی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: من دوستی و رفاقت بسیار قدیمی با خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب دارم ولی علت نپذیرفتن این پیشنهاد این است که نمی‌توانم در حال حاضر کار مثبتی برای این تیم انجام دهم. آنگاه حضور من در کادر فنی تیم سیاه جامگان توجیه خاصی پیدا نمی‌کرد. من بحثی سر مسائل مالی با سیاه‌جامگان نداشتم که به خواهم به این دلیل پیشنهاد آن‌ها را رد کنم.

وی ادامه داد: الان بعد از سفرم به مشهد دچار سرماخوردگی شده‌ام. شخصی که به عنوان مدیر فنی انتخاب می‌شود، باید سن بیشتری داشته باشد و همچنین نگاهی به نیمکت تیم نیز داشته باشد. من رفاقتم با خداداد و مهدی هاشمی نسب طوری است که نمی‌توانم درباره حضور آن‌ها بر روی نیمکت اظهار نظر کنم و نگاهی به نیمکت تیم داشته باشم.

نکیسا درباره مربی‌گری در فصل بعد نیز گفت: حتما مربی‌گری را تجربه خواهم کرد. من چندین سال در لیگ‌های پایین‌تر تجربه به دست آوردم تا بتوانم خودم را برای لیگ‌های بالاتر آماده کنم اما صدایش را درنیاوردم و سعی کردم در سکوت کارم را ادامه دهم.
 
کلمات کلیدی : خداداد عزیزی + سیاه جامگان + نیما نکیسا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.