توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444090
محرومیت سنگین برای خداداد عزیزی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۷
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، سرمربی تیم سیاه‌جامگان را محروم کرد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی در هفته نوزدهم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داوران مسابقه و فدراسیون فوتبال از دقیقه 79 رخ داد. تراکتورسازی تبریز طبق بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.محرومیت برای سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد

مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و سیاه‌جامگان مشهد در هفته نوزدهم برگزار و از سوی خداداد عزیزی، تخلفاتی مبنی بر اعتراض شدید به داور، اقدام به خارج کردن بازیکنان تیم از زمین مسابقه و رفتار غیر روزشی و تحریک آمیز، ورود غیر مجاز به داخل زمین مسابقه که نهایتا منجر به تحریک تماشاگران و اخراج سرمربی از سوی داور شد، رخ داد.

عزیزی طبق ماده 65 و تبصره آن و ماده 66 با رعایت ماده 60 آیین نامه انضباطی به خاطر محرومیت قبلی، به چهار جلسه از همراهی تیم خود و نیمکت ذخیره‌ها و محرومیت از حضور در کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی محروم و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

همچنین باشگاه سیاه‌جامگان مشهد به خاطر ترک زمین توسط بازیکنان که منجر به وقفه بازی به مدت 8 دقیقه شد، به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

تیم فولاد خوزستان نیز به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب اشیا به داخل زمین مسابقه باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
 
کلمات کلیدی : خداداد عزیزی + سیاه جامگان + کمیته انضباطی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.