توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 427429
خداداد عزیزی:ما نباشیم پرسپولیس باید با خودش بازی کند
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۴
مدیرفنی تیم فوتبال سیاه جامگان با بیان اینکه تماشاگران این تیم در صورت توهین به تیم چلسی انگلیس هم محروم می شوند، گفت: اگر ما نباشیم پرسپولیس باید دو تیم شود و با خودش بازی کند!

به گزارش مهر، خداداد عزیزی درباره محرومیتش از بازی با پرسپولیس و عدم حضورش در نشست خبری قبل و بعد از بازی گفت: حتی گرم کردن بازیکنان را هم نمی گذارند ببینیم. این یک مقدار برایم عجیب و غریب است! به خدا خیلی از قوانین سازمان لیگ را نمی دانیم. من نمی دانم وقتی یک مربی محروم می شود حتی موقع گرم کردن بازیکنان تیمش هم نمی تواند کنار زمین بایستد!

وی با بیان اینکه یکسری قوانین راجع به ما عملی می شود و یکسری دیگر نمی شود، گفت: تماشاگران استقلال و پرسپولیس در هر بازی به هم توهین می کنند. اگر این اتفاق در استادیوم مشهد رخ بدهد و تماشاگران سیاه جامگان به تیم چلسی هم توهین کنند، هفت جلسه محروم می شویم! به قول معروف «برای همه ننه است برای ما زن بابا». حالا چون تیم ما تماشاچی ندارد، قوانین برایمان فرق می کند.

مدیرفنی تیم سیاه جامگان خاطرنشان کرد: دپارتمان داوری به خاطر گل مرتضی تبریزی مهاجم ذوب آهن که مردود اعلام شد، عذرخواهی کرد ولی در بازی با نفت آبادان و ماشین سازی پنالتی ما را نگرفتند و بازیکن حریف را اخراج نکردند اما یادشان رفت از ما عذرخواهی کنند.

عزیزی افزود: از پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن و سپاهان عذرخواهی می کنند ولی از ما نه. با این وضعیت «علی می ماند و حوضش». ما می مانیم و بدبخت بیچاره ها! آقایان مسئول؛ ما هم هستیم. اگر تیم هایی امثال ما نباشیم این لیگ باید با ۱۲ تیم برگزار شود! ما باید بیایم در ورزشگاه آزادی با پرسپولیس بازی کنیم تا پخش تلویزیونی و خیلی موارد دیگر باشد. اگر نیاییم که پرسپولیس باید دو تیم شود و با خودش بازی کند!

مدیرفنی تیم سیاه جامگان تاکید کرد: ما هم در لیگ هستیم. تیمی به اسم سیاه جامگان در لیگ برتر هست. حالا ته جدول است، تماشاچی و بحث مالی اش کمتر است، وزارت ورزش پشتش نیست، کارخانه فلان پشتش نیست ولی ما هستیم. یک نیم نگاهی هم به ما داشته باشید!
 
کلمات کلیدی : خداداد عزیزی + سیاه جامگان + پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.