توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448914
عزیزی: استعفا نداده‌ام/ یکسری بیکار درباره شربتی شایعه درست کردند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۴
سرمربی سیاه‌جامگان استعفایش از هدایت این تیم را تکذیب کرد.

خداداد عزیزی، سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره استعفایش از هدایت این تیم، اظهار کرد: من از سمتم استعفا نداده‌ام و حرفی از آن نیز نزده‌ام. من فقط گفته‌ام که خسته شده‌ام و دیگر نمی‌توانم کار کنم.

وی ادامه‌ داد: اگر کسی می‌خواهد این سخن من را استعفا تلقی کند، مشکل اوست.  من چنین حرفی نزدم و فقط گفتم که خسته شده‌ام و دیگر نمی‌توانم با مشکلاتی که باشگاه سیاه‌جامگان دارد به کارم ادامه‌ دهم. من واقعا خسته شده‌ام و نمی‌دانم چگونه جواب بازیکنانم را بدهم. آنها پول می‌خواهند و من و باشگاه پولی نداریم که به آنها پرداخت کنیم چه باید بکنم؟ خستگی‌ام از پیدا کردن جواب این سوالات است.

عزیزی درباره مصاحبه عباسی با ایسنا مبنی بر این که گفته بود خداداد عزیزی استعفا داده است، نیز تصریح کرد: من استعفایی را به باشگاه اعلام نکرده‌ام. آقای عباسی اگر دوست دارد من استعفا دهم من قبول می‌کنم، اما این که گفته‌اند من از سمت خود کناره‌گیری کرده‌ام درست نیست.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پایان درباره اتفاقات بازی این تیم با تراکتورسازی و هجمه‌های ایجاد شده علیه رضا شربتی، گفت‌: این حرف‌هایی که درباره شربتی مطرح شدخ فقط در فوتبال ایران اتفاق می‌افتد. او یکی از سالم‌ترین و زحمت کش‌ترین بازیکنان فوتبال کشور است. حتما توپ را ندیده یا تمرکز کافی نداشته است. چه دلیلی دارد که شربتی تبانی کند؟ عده ای بیکار دور هم جمع شده‌اند و این حرف‌ها را درست کرده‌اند.
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۹:۱۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۷:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۳
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۲۲:۰۲
 
۱۳۹۵/۱۱/۱۷ ۱۷:۴۶
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۹ ۱۸:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۹/۱۹ ۱۸:۲۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۹ ۱۹:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۵/۱۰ ۲۱:۴۴
 
 
کلمات کلیدی : خداداد عزیزی+باشگاه سیاه جامگان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.