توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426560
عارف: مشکل کنونی کشور ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است نه پول
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۴
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.به گزارش ایسنا، محمدرضا عارف در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کرمان اظهار کرد: برای حضور در کنفراس شبکه های هوشمند انرژی به کرمان سفر کرده ام.

وی افزود: بحث هوشمندسازی در دنیا جدی است و این مسئله برای کنتورهای برق در ایران بیشتر مطرح است و هوشمندسازی با یک رویکرد علمی در 15 سال اخیر در دنیا آغاز شده است.

عارف تصریح کرد: در این راستا در ایران یک انجمن علمی تشکیل دادیم و بنده به عنوان رییس انجمن شبکه های هوشمند انرژی فعالیت می کنم که سالانه کنفرانس شبکه های هوشمند را برگزار می کنیم و امسال این کنفرانس در کرمان برگزار شد.

رییس فراکسیون امید مجلس خطاب به آیت الله جعفری بیان کرد: برای عرض ارادت و ابلاغ سلام دوستان خدمت شما رسیدیم.

وی در ادامه افزود: استاندار کرمان کارهای خیلی خوبی انجام داده و زمانی که به نتیجه برسد الگویی برای کشور خواهد بود.

عارف با اشاره به اینکه وضع کرمان خوب شده، تصریح کرد: در استان های کرمان، یزد و سمنان مردم همکاری خوبی با استانداران و دولت دارند و بخشی از توسعه کرمان با همکاری مردم اتفاق افتاده است.

وی درباره بحث کمبود اعتبارات بیان کرد: مشکل کنونی کشور پول نیست، بلکه ضعف مدیریت و بروکراسی اداری است.

عضو کمیسون آموزش مجلس با بیان اینکه سرانه مصرف آب در ایران دو برابر اروپا است، ابراز کرد: آب بحران جدی است و انتقال آب آشامیدنی در کشور ضرورت است و استان های کرمان، اصفهان و ... در حوزه آب با مشکل جدی برخوردار هستند.

به گزارش ایسنا، آیت الله"سیدیحیی جعفری" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان نیز در این دیدار اظهار کرد: استاندار کرمان خیلی فعال است و علی رغم کمبود اعتبارات، کارهای خوبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل در استان کرمان کمبود بارندگی و آب است و  متاسفانه در سال جاری شاهد بارندگی خیلی کمی بوده‌ایم تصریح کرد: باید تصمیم جدی و قاطع در زمینه برخورد و بستن چاه های غیرمجاز در کشور و استان کرمان گرفته شود.
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۲:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۷:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۲ ۱۵:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۰۷:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۱۶:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۱۱:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : محمد رضا عارف+فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.