توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 412991
عارف: هیچگاه سکوت نکرده‌ام
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۶
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیچگاه در مجلس سکوت نداشته ام، گفت: حضور من در مجلس بیشتر صرف مدیریت فراکسیون امید می شود اما گاهی تصمیمات لحظه ای  و فوری باید در مجلس گرفته شود که من احساس می کنم وظایف من در این بخش است.

به گزارش جماران، محمدرضا عارف در گفت و گویی، در خصوص عملکرد خود در مجلس شورای اسلامی، گفت: من هیچگاه در مجاس سکوت نداشته ام. بخشی از حضور در مجلس مربوط به طرح ها، لوایح و تذکر است که خوشبختانه فراکسیون امید در این زمینه مملو از نمایندگان برجسته و صاحب نظر است. ما علاقه مند هستیم که چهره های جدید و کمتر شناخته شده به صحنه بیایند و در این زمینه نیز فراکسیون امید تا به حال موفق بوده است.

وی ادامه داد: تا به حال طرح و لایحه ای در مجلس مطرح نشده است که اعضای فراکسیون امید در مورد آن اظهار نظر نکرده باشد و مواردی که لازم بوده است فراکسیون تذکر داده است و عموما هم همه این ها با اعضا و هیأت رئیسه فراکسیون هماهنگ می شود.

نماینده مردم تهران با تأکید بر این که بحث و حضور دوم، مدیریت فراکسیون امید است، اظهار کرد: این بخش در درجه اول نیاز به فرصت و مجال دارد اما گاهی تصمیمات لحظه ای باید در مجلس گرفته شود که من احساس می کنم وظایف ما در این بخش است، حضور در صحن و مذاکرات را دوستان دیگر هم می توانند انجام دهند اما جایی اگر لازم باشد ما در خدمت هستیم.
۱۳۹۵/۱۰/۰۱ ۱۲:۳۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۰ ۱۲:۴۴
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۳۰ ۱۷:۰۲
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۱۵:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۱۳:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۰۷:۵۲
 
۱۳۹۵/۰۷/۲۶ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۷/۱۴ ۱۶:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۱۱:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : محمد رضا عارف+فراکسیون امید
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.