توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509234
کلید سؤالات آزمون‌های دانشنامه پزشکی امروز منتشر می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
معاون آموزشی وزیر بهداشت از رقابت حدود ۴۰۰۰ داوطلب در آزمون‌های دانشنامه پزشکی خبر داد و گفت: کلید سؤالات این آزمون امروز، پنج‌شنبه ۱۶ شهریورماه منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر باقر لاریجانی در حاشیه بازدید از شصت و چهارمین آزمون دانشنامه تخصصی و سی‌ویکمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی که امروز در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد، با تأکید بر اینکه داوطلبان آزمون دانشنامه تخصصی در ۲۷ رشته و داوطلبان آزمون دانشنامه فوق تخصصی در ۲۵ رشته رقابت می‌کنند، افزود:‌ در طراحی سوالات این آزمون از بانک سؤالات استفاده شده است و همچنین در بخش آزمون شفاهی آزمون‌ها به صورت الکترونیک محور برگزار خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ کلید سؤالات آزمون فوق از ساعت ۱۷ امروز، ۱۶ شهریورماه بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می‌شود.

معاون آموزشی وزیر بهداشت تأکید کرد: رسیدگی به اعتراضات در آزمون دانشنامه فوق تخصصی در روز جمعه و اعلام نتایج کتبی این آزمون ساعت ۱۲ فردا جمعه، ۱۷ شهریورماه و رسیدگی به اعتراضات آزمون دانشنامه تخصصی در روز شنبه، ۱۸ شهریورماه و اعلام نتایج کتبی آزمون نیز در همین روز صورت می‌گیرد.

دکتر لاریجانی خاطر نشان کرد:‌ نتایج نهایی آزمون‌های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی ۱۹ مهرماه امسال اعلام می‌شود.

دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی با تأکید بر اینکه از سال گذشته با توجه به فرایند رسیدگی به اعتراضات آزمون‌های شفاهی نیز روند اعلام نتایج در فرصت مناسبی انجام می‌گیرد، افزود:‌ ۴۰۰ استاد علوم پزشکی در حوزه تخصصی و ۲۰۰ استاد علوم پزشکی در حوزه فوق تخصصی در طراحی سؤالات با وزارت بهداشت همکاری داشته‌اند.
 
کلمات کلیدی : کلید سؤالات، آزمون‌، دانشنامه پزشکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.