توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 382555
اعلام نتایج آزمون‌کتبی Ph.Dپزشکی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج کتبی ازمون ph.D پزشکی خبر داد و گفت: داوطلبان از امروز ۲۷ مرداد می توانند کارت ورود به جلسه مصاحبه (آزمون شفاهی) خود را دریافت کنند.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: ۷۰ درصد نمره داوطلبان آزمون Ph.D پزشکی به صورت کتبی و ۳۰ درصد آن بصورت شفاهی محاسبه می‌شود.

دکتر پورکاظمی در ادامه با بیان اینکه تمامی ۲۰۰۰ داوطلبی که انتخاب رشته کردند می توانند در مصاحبه (آزمون شفاهی) شرکت کنند گفت: حدود ۶۹۰۰ نفر در آزمون Ph.Dپزشکی(دکتری تخصصی) امسال شرکت کردند که از این تعداد حدود ۲۰۰۰ نفر انتخاب رشته کردند و در نهایت حدود ۱۱۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان خاطرنشان کرد: مصاحبه (آزمون شفاهی) داوطلبان از ۳۱ مرداد آغاز می‌شود و تا ۱۷ شهریور ماه ادامه خواهد داشت و هر داوطلب براساس نمره و انتخاب رشته، برای انجام مصاحبه شفاهی به سه قطب از ١٠ قطب آموزشی معرفی خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : نتایج، آزمون‌کتبی، پزشکی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.