توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426557
اعتراض داوطلبان آزمون استخدامی به بلاتکلیفی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۸
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون استخدامی است.

به گزارش خبرآنلاین، روزی نیست که بخشی از کامنتها در سرویس مشکلات مردم به بحث درباره آزمون استخدامی نپردازد.

یکی از مخاطبان در این باره نوشته:

با سلام و عرض ادب حدود یک ماه و اندی از برگزاری امتحان استخدامی آموزش و پرورش می گذرد و با این حالا سازمان سنجش طبق سنوات گذشته به عهد شکنی خود در انتشار نتایج آزمون اداه میدهد.طبق نظر رئیس این سازمان در ابتدا گفته شد نتایج تا اخر آدر می آید اما امروز که 29 آذر است هیچ گونه اطلاعیه درباره اعلام نتایج منتشر نمی شود این واقعیت زمانی تلختر می شود که سال گذشته سازمان سنجش بارها و بارها در اعلام نتایج عهد شکنی کرده بود.کافی ست شما نگاهی به سایتهای کاریابی که اخبار این استخدام را پوشش می دهند سری بزنید تا ببینید که آزمون دهندگان چگونه در استرس بسر می برند و به واقع یک از اعلام نتایج می تواند کمی در بهبود وضع روحی این قشر موثر باشد. تقاضا می کنم این مورد را با ریاست آن سازمان پیگیری کنید.با تشکر

مخاطب دیگری در این باره کامنت گذاشته:
لطفااعلام نتایج استخدامی دستگاههای فراگیر پیگیری شود.سازمان ستجش اطلاع دقیقی نمی دهد که این امر باعث نگرانی داوطلبین شده و انتظار همان و تعلل سنجش همان

دیروز سازمان سنجش آموزش کشور درباره توضیح بخشی از آزمون های استخدامی، اطلاعیه صادر کرد. در بخشی از این اطلاعیه از داوطلبان آزمون استخدامی امسال خواسته بود تا مشکلات خود را از طریق این سازمان پیگیری کنند.
در اطلاعیه دیروز سازمان سنجش درباره پیگیری نتایج آزمون استخدامی آمده است:

واحد پاسخگويي غيرحضوري سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاههاي اجرايي كشور سال 1395 منحصراً در رابطه با كارنامه آزمون براي كليه داوطلبان آماده پاسخگويي به سؤالات مي‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نياز مي‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات كارنامه حداكثر تا تاريخ 95/10/5 با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org يا با تماس تلفني در ساعات اداري با شماره تلفن‌هاي 42163-021 در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان اكيداً خودداري نمايند. بديهي است پاسخگويي به مكاتباتي كه بعد از تاريخ 95/10/5 ارسال گردد، مقدور نمي‌باشد.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه خود توضیح داده: ضمناً به اطلاع آن دسته از افرادي كه تقاضاي كتبي خود را به سازمان ارائه نموده‌ند (اعم از اينكه از طريق بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان و يا به طریق ديگر تقاضا داده‌اند) لاكن در اين مرحله كارنامه جديدي براي آنان برروي سايت سازمان قرار نگرفته است به منزله آن است كه با توجه به نمرات علمي در رديف واجدين شرايط براي معرفي قرار نگرفته‌اند و پاسخ آنان از طريق سازمان بطور مقتضي تا تاريخ 95/10/10 ارسال خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : آزمون‌ استخدامی + سنجش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.