توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 453182
ساعت کاری داروخانه‌های هلال‌احمر در نوروز ۹۶
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۲۰
سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر ساعات کاری داروخانه‌های مرکزی، تک‌نسخه‌ای و تهرانپارس را در تعطیلات نوروز ۹۵ اعلام کرد.

به گزارش تسنیم، بر اساس اطلاعیه سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر، داروخانه‌های مرکزی، تک‌نسخه‌ای و تهرانپارس جمعیت هلال‌احمر به‌علت انبارگردانی در روزهای یک‌شنبه و دوشنبه مورخ 29 و 30 اسفندماه تعطیل است.

به‌علاوه در تعطیلات نوروز، داروخانه مرکزی جمعیت هلال‌احمر از ساعت 8 تا 13 باز بوده و در روزهای غیرتعطیل در ایام نوروز از 7:30 تا 16:30 در خدمت‌رسانی به هموطنان آماده است و در این زمینه داروهای تک‌نسخه‌ای در روزهای تعطیل در داروخانه مرکزی در اختیار هموطنان قرار می‌گیرد.

بر اساس اعلام سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال‌احمر، داروخانه تهرانپارس نیز در روزهای تعطیل ایام نوروز بسته است؛ اما در روزهای غیرتعطیل از 7:30 تا 13 فعال است.

به‌علاوه نمایندگان شرکت‌های بیمه‌ای که نسخ پزشکی را تأیید می‌کنند؛ در روزهای تعطیل و غیرتعطیل نوروز از ساعت 9 تا 13 در داروخانه‌‌های مربوطه حضور دارند.

همچنین واحد فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های دیالیز شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران نیز، جز در روزهای اول و 13 فروردین ماه سال 96، در خدمت هموطنان هستند.

لازم به ذکر است داروخانه مرکزی و تک‌نسخه‌ای هلال احمر در خیابان طالقانی و داروخانه شماره 2 در تهرانپارس واقع شده است.
 
کلمات کلیدی : داروخانه‌ + داروخانه‌ هلال‌احمر
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.