نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 426944
رييس سازمان غذا و دارو: تحريم داروخانه‌ها ممنوع!
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۴
رييس سازمان غذا و دارو خطاب به شركت های دارو پخش گفت: كسی حق تحريم كردن داروخانه‌ها را ندارد.

رسول ديناروند رييس سازمان غذا و دارو در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص بدهی سازمان های بيمه‌گر به داروخانه‌های بيمارستانى عنوان کرد: از 11 هزار ميليارد تومان بدهی به بيمارستان های كشور، 30 درصد، به عبارتی سه هزار و 500 ميليارد آن مربوط به دارو و تجهيزات پزشكی است.

وى با اشاره به مشكلات اين داروخانه ها افزود: زمانی كه بيمارستان‌ها از سازمان هاي بيمه گر پولي دريافت نمى كنند، بالطبع بيمارستان ها توان پرداخت مطالبات شركت هاي داروپخش و اين شركت ها توان پرداخت مطالبات تامين كننده ها را نداشته و با مشكل نقدينگي مواجه مى شوند.

رييس سازمان غذا و دارو تحريم كردن داروخانه ها از سوی شركت هاي دارو پخش را ممنوع اعلام كرد و گفت: اين كار قانوني نبوده، البته با وجود اينكه اين تحريم به گردش مالي وابسته است، اكنون گردش مالي وجود نداشته اما گردش دارويي به چشم می‌خورد.
 
کلمات کلیدی : سازمان غذا و دارو، داروخانه‌
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۰۲ ۱۱:۵۳:۴۸
من یک روز قبض تلفن را دیر دادم خطم قطع شد چطور یک سازمان ( بیمه )بیشتر از شش ماه قرضش ( در واقع امانت دیگران ) را نمی دهد و برای خودش می جرخد ؟ (4077042) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.