توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505210
۶۰ درصد شهر تلعفر پاکسازی شد؛ هلاکت ۳۱۵ تروریست در ۵ روز نبرد سنگین + نقشه میدانی
تاریخ انتشار : جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
در ۵ روز گذشته حدود ۳۱۵ تن از عناصر تروریستی داعش در جریان درگیری ها به هلاکت رسیده اند و صدها تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش مشرق، آخرین تحولات میدانی از شعر تلعفر حاکیست، پیشروی سریع نیروهای عراقی در محله های مختلف ادامه دارد و تروریست های داعش  ضربات سنگینی را در محورهای مختلف متحمل شده اند.

در جدیدترین پیشروی ها نیروهای پلیس فدرال و بسیج مردمی توانستند محله « الوحده» و شرکت آب را به طور کامل پاکسازی کنند؛ در جریان درگیری ها برای آزادی این محله دهها تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند.نیروهای عراقی همچنین موفق شدند پس از درگیری های سنگین محله «المعلمین» را از اشغال تروریست ها خارج و وارد محله « الندا» شوند.

یک منبع میدانی در تلعفر در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: با پاکسازی محله المعلمین در محور جنوب، تروریست های داعش در محله های « الهیاکل و شهرک صنعتی جنوب» محاصره شدند؛ از سویی دیگر نیروهای عراقی خود را برای ورود به محله الربیع آماده می کنند.این منبع میدانی افزود: نیروهای عراقی در محور شمال شرق محله کفاح شمالی هم توانستند محله الزهرا را به طور کامل از وجود تروریست ها پاکسازی کنند. در محور شرق شهر تعلفر هم با پاکسازی محله های « النور، الجریزه و الخضراء»، نیروهای عراقی خود را برای وارد شدن به محله های « القلعه و السلام» آماده می کنند.

به گزارش مشرق در ۵ روز گذشته حدود ۳۱۵ تن از عناصر تروریستی داعش در جریان درگیری ها به هلاکت رسیده اند و صدها تن دیگر زخمی شدند؛ ابوهاجر الترکی از سرکرده های ارشد گروه تروریستی داعش هم امروز در عملیات نیروهای عراقی در شهر تلعفر به هلاکت رسید.
 
کلمات کلیدی : تلعفر +داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.