نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420600
زاکانی عذر خواست و استعفا کرد/سروری دبیرکل جمعیت رهپویان شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۶
پرویز سروری به عنوان دبیرکل جدید جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی برگزیده شد.

به گزارش ایلنا، نخستین جلسه شورای مرکزی دوره چهارم جمعیت رهپویان، عصر روز یکشنبه با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و دبیرکل و مسئولان سایر بخش‌های جمعیت مشخص شدند.

در ابتدای این جلسه علیرضا زاکانی دبیرکل سه دوره گذشته، ضمن بیان تاریخچه جمعیت از زمان تاسیس و ارائه گزارشی از فعالیت‌های جمعیت در دوره قبل، به فراز و نشیب‌های کار تشکیلاتی در کشور اشاره و اظهار امیدواری کرد، در دوره جدید خصوصا با رویکرد جوانگرایی که با افزایش تعداد اعضای جوان شورای مرکزی محقق شده است، این جمعیت بتواند در جبهه انقلاب موثرتر از گذشته عمل نماید، کما اینکه در دوره‌های گذشته هم جمعیت رهپویان توانست در برداشتن بارهای بزرگ در جبهه انقلاب دارای توفیق باشد.

زاکانی با بیان اینکه ضروری است، روح جدیدی در تشکیلات حاکم شود و گردشی در مدیریت جمعیت اتفاق بیفتد، گفت: مدت‌هاست که استعفای خود را از دبیرکلی نوشته‌ام ولی برای ضربه نخوردن به مجموعه، آن را به برگزاری کنگره و آغاز دوره چهارم موکول نموده‌ام؛ لذا خواهش می‌کنم دوستان عذر مرا برای عدم پذیرش دبیرکلی دوره جدید بپذیرند، گرچه همچون گذشته تمام تلاش خود را برای اعتلای مجموعه خواهم داشت و ذره‌ای از انجام وظیفه دریغ نخواهم کرد.

در ادامه به پیشنهاد چند تن از اعضای شورا، نام پرویز سروری به عنوان گزینه تصدی مسئولیت دبیرکلی مطرح و با اجماع آراء وی به این سمت برگزیده شد.

حجت الاسلام زارع، قائم مقام جمعیت رهپویان شد

همچنین حجت‌الاسلام بهزاد زارع و نورالدین قدیمی از جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی به ترتیب به عنوان قائم مقام دبیرکل و معاون امور استانها و مالک شریعتی به عنوان سخنگوی جمعیت برگزیده شدند.
 
کلمات کلیدی : سروری+دبیرکل جمعیت رهپویان+زاکانی
 
هادی
Brazil
۱۳۹۵-۰۹-۱۵ ۰۰:۵۳:۰۹
رییس جمهور بعدی زاکانیه... (4050682) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.