نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468323
زاکانی: جهانگیری به تخلفات برادر خود رسیدگی کند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: جهانگیری بعنوان رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور باید به تخلفات برادر خود رسیدگی کند.

به گزارش مهر، علیرضا زاکانی در جمع حامیان جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گنبد کاووس با بیان اینکه جهانگیری بعنوان رئیس ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور باید به تخلفات برادر خود رسیدگی کند، گفت: افرادی که صاحب ثروت هستند یا اصل قدرت را می‌خرند و یا مقدمات پیروزی قدرت در انتخابات را فراهم می‌کنند.

وی افزود: برادر معاون اول رئیس جمهور در دوره قبل صاحب بانک گردشگری شد و در دولت کنونی نیز وزیری وجود دارد که بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه دارد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخلفات صنایع و مجتمع های پتروشیمی اظهارداشت: به شرکت پتروشیمی PCC هزار میلیارد تومان واگذار شد و این شرکت بخشی از بدهی خود را با تاخیر ماه‌ها و سال‌ها به دستگاه‌های دولتی پرداخت کرده و ۲.۵ میلیارد یورو را نیز ابتدا در بازار تبدیل به ریال کرد و سپس به مجتمع پتروشیمی تحویل داده در صورتی که این امر خلاف قرارداد مجتمع پتروشیمی بوده است.

وی ادامه داد: در همین مجتمع برادر اسحاق جهانگیری که صاحب بانک گردشگری است، عضو فعال هیئت مدیره است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برادر رئیس جمهور، برای افرادی رایزنی می کند که یکی از آنان ۵ هزار میلیارد تومان معوقه بانکی داشت.

زاکانی پیوستگی بین قدرت و ثروت را نخستین عامل فساد و تخلف در کشور برشمرد و تصریح کرد: فردی که با ثروت به مقام و قدرت برسد، خود را وام‌دار کرده و این امر بزرگترین اشکالی است که امروز ما را می‌رنجاند.

وی گفت: امروز کشور به فردی نیاز دارد که در برابر دشمن پایش نلرزد و داشته های کشور خود را با سند نقض به بیگانگان ندهد و طعم فقر را چشیده باشد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + جهانگیری + زاکانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۱۸:۳۹
جایی که اعضای ستاد روحانی نظر نمی دهند (4309560) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۳۷:۱۹
زكانى بهتر است پاسخ به سعوالات جهانگيرى بدهد نه اينكه به جاده خاكى بزند (4309625) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۳۸:۱۶
چشم برادر!! (4309629) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۶:۵۰:۳۰
سریال مفاسد اقتصادی در این کشور تمام نشدنیست. (4309664) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۷:۱۰:۱۹
اقای زاکانیا ین همع تهمت و افترا زده ولی درهیچ دادگاهی ن تونسته ثابت کن (4309709) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.