توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460804
بیانیه مشترک ایران و روسیه در واکنش به حمله آمریکا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲
اتاق عملیات مشترک روسیه، ایران و نیروهای متحد در سوریه بیانیه ای مهم در واکنش به حملات موشکی آمریکا صادر کردند.

شبکه تلویزیونی المیادین لحظاتی پیش در خبر فوری گزارش داد: اتاق عملیات مشترک روسیه، ایران و نیروهای متحد در سوریه با صدور بیانیه ای اعلام کرد تهاجم آمریکا ما را از ادامه مبارزه با تروریسم و نابودی آن باز نخواهد داشت. به مبارزه خود در کنار ارتش و نیروهای مسلح سوریه برای آزاد کردن خاک این کشور از دست اشغالگران- هر کسی که باشند- ادامه خواهیم داد. روسیه و ایران به آمریکا اجازه سلطه بر جهان و تحمیل نظام تک قطبی را نخواهند داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دراین بیانیه اعلام شده است، از آنچه آمریکا به دنبال تحقق آن در شمال و شمال غرب سوریه است، غافل نیستیم. باید بدانند همه تحرکات و اقدامات آنها را به دقت زیر نظر داریم. تلاش آمریکایی ها برای سلطه بر این منطقه، باعث می شود یک نیروی اشغالگر باشند که به صورت غیرقانونی برای تصرف خاک یک کشور دارای حق حاکمیت تلاش می کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: تهاجم آمریکا به سوریه عبور از خط قرمزهاست. از این به بعد با قدرت به هر تهاجمی و هر اقدامی که عبور از خط قرمزها باشد، از سوی هر طرفی پاسخ خواهیم داد. آمریکا به خوبی از توانایی ما برای پاسخ دادن آگاهی دارد.
 
کلمات کلیدی : حمله آمریکا به سوریه+ایران+روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.