توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 509503
جدیدترین جنایت تروریست ها در سوریه
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۱
تروریست‌های مستقر در منطقه "معره مصرین"، با نقض توافق های صورت گرفته، با تیربار به اماکن توزیع کمک در داخل شهرک های محاصره شده "فوعه" و "کفریا" در حومه شمالی ادلب حمله کرده و مانع توزیع این کمک ها بین غیر نظامیان شدند.

به گزارش العالم در سوریه، از دیروز و همزمان با ورود این کمک ها، این اماکن تاکنون بارها مورد حمله های پراکنده قرار گرفته است.

همچنین در حمله خمپاره ای تروریست های داعش به محله "حی القصور" در شهر دیر الزور، یک نفر به شهادت رسیده و 5 نفر دیگر مجروح شدند.

تروریست های مستقر در اردوگاه آوارگان و "درعا البلد" نیز صبح امروز با حمله به محله "حی الکاشف" و محله "الضاحیه" در شهر درعا و تیراندازی بی هدف، یک کودک و یک زن را مجروح کردند.

از سوی دیگر یگان هایی از ارتش سوریه نیز با پیشروی در جنوب شرقی منطقه "جب الجراح" در حومه شرقی حمص، روستاهای "ابو قاطور"، "ابو لیه" و "جب حبل" را آزاد کرده و ده‌ها تن از تروریست‌های داعشی را به هلاکت رساندند و شماری از آنان را که در حال فرار بودند، مورد تعقیب قرار دادند.
 
کلمات کلیدی : سوریه+ترورییستها
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.