توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485447
رونالدو آماده پرداخت بدهی مالیاتی به دولت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۸
ستاره پرتغالی رئال مادرید تصمیم دارد حدود 15 میلیون یورو بدهی مالیاتی خود به دولت اسپانیا را بپردازد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ،تلویزیون دولتی اسپانیا روز چهارشنبه اعلام کرد، کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید آماده است پیش از جلسه دادگاه ماه آینده، مبلغ 14.7 ملیون یورو بدهی خود به مقامات مالیات اسپانیا را بپردازد.

دادستانی اسپانیا رونالدو را به 14.7 میلیون یورو تخلف یا فرار مالیاتی متهم کرده است و حالا تلویزیون دولتی اسپانیا بدون معرفی منابع خبری خود اعلام کرد این بازیکن 32 ساله تصمیم دارد برای نشان دادن حسن نیت خود این مبلغ را ، پیش از جلسه دادگاه ،بپردازد.

این گزارش افزود رونالدو روز 31 ژوئیه در جلسه دادگاه اعلام خواهد کرد که بی گناه است و هرگز درآمد خود را از نهادهای مالیاتی پنهان نکرده و مرتکب هیچ گونه تخلف مالیاتی در اسپانیا نشده است.گفتنی است،دادستان اسپانیا می گوید ستاره رئال مادرید بین سال های 2011 تا 2014 به طور آگاهانه از یک ساختار تجاری استفاده کرده تا درآمد حاصل از حق تصویرش را در اسپانیا پنهان کند. رونالدو این اتهامات را رد کرده است.
 
کلمات کلیدی : رونالدو+بدهی مالیاتی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.