توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498526
رونالدو: من همچون یک کتاب باز هستم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۰
مهاجم رئال مادرید چیزی برای پنهان کردن ندارد و خود را همچون یک کتاب باز می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، کریستیانو رونالدو دوشنبه هفته جاری در دادگاه حاضر شد تا به سوالات قاضی درباره فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی پاسخ دهد و از خود دفاع کند. در آن روز بخش کوچکی از اظهارات مهاجم پرتغالی رئال مادرید منتشر شد. چهار روز پس از این اتفاق دوباره بخش های دیگری از صحبت های رونالدو در دادگاه فاش شد.

مهاجم مادرید به قاضی گفت: همیشه مالیاتم را پرداخت می کردم، همیشه. هم در اسپانیا و هم در انگلیس. من همیشه مالیاتم را پرداخت می کردم. همانطور که شما می دانید من نمی توانم چیزی را پنهان کنم. به نظرم این موضوع مضحک است که این اتفاق افتاده باشد. من مانند یک کتاب باز هستم. اگر در گوگل نام مرا جستجو کنید همه چیز را درباره کریستیانو خواهید دانست. به عنوان نمونه در مجله فوربس همه چیز منتشر می شود.

رونالدو افزود: در سال ۲۰۱۴ همه مالیاتم را پرداخت کردم. بیش از این را درک نمی کنم. تنها ۶ سال در مدرسه درس خواندم و فقط می توانم خوب فوتبال بازی کنم. نمایندگانم به من گفتند کریستیانو مشکلی وجود ندارد.

مهاجم مادرید در ادامه از خود دفاع کرد و گفت: مالیاتم را پرداخت کردم و می خواهم صادق باشم. به نمایندگانم اعتماد کردم چون آن ها بهترین هستند. آن ها کار خود را به خوبی انجام داده بودند و من نیز کارهایم را به آن ها سپردم و برای من نیز  تاکنون به خوبی کار کردند.

 
 
کلمات کلیدی : رونالدو+کریستین رونالدو
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.