توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 398615
جادوگر؛ غرق در کری‌خوانی‌های بچه‌گانه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳
علی کریمی این روزها فعالیت‌هایی در اینستاگرام دارد که اصلا از شخصیت فوتبالی او سراغ نداشتیم.
 
 

به گزارش خبرآنلاین، این روزها که اینستاگرام و فضای مجازی به اصلی ترین راه کری خوانی قرمزها و آبی ها تبدیل شده، کسی در این زمینه فعالیت پر سر و صدایی دارد که شاید در نگاه اول اگر یک فرد دور از این فضا چنین اسمی را بشنود، ممکن است به همین راحتی ها باور نکند. کسی که تا دیروز هر چه داشت در زمین می گذاشت و همه حرف هایش را در مستطیل سبز با همان جادوهای خاص و کهنه نشدنی‌اش می زد، حالا این روزها به طرز عجیبی مثل شورشی ترین طرفداران پرسپولیس مدام مقابل طرفداران استقلال قرار می گیرد. فعالیت علی کریمی در اینستاگرام فقط به پست گذاشتن محدود نیست، او انقدر وقت خودش را برای این کری خوانی ها صرف می کند که حتی در کامنت ها هم با آبی ها بحث می کند و همه را به چالش می کشد.

کری خوانی هایی که چهره علی کریمی را از آن چهره ای که ما دوست داشتیم و همیشه عادت دیدنش را داشتیم، دور می کند. ایموجی های خنده ای که او بعد از هر طعنه ای که به استقلالی ها می زند، جلوی جمله هایش دیده می شود، هنوز قابل هضم نیست. خندیدن و به نوعی تمسخر مسئله ای پیدا نشدنی در کل دوران بازی جادوگر بود. اما امان از این اینستاگرام که دارد در جایگاه او دست می برد. هیچکس بر نمی تابد که این طور راحت چنین اتفاقی برای شخصیت همیشه محبوب کریمی بیفتد. ولی شرایط طوری پیش می رود که انگار این کری خوانی های جادوگر ادامه دار خواهد بود.

آخرین پست او حتی برای خیلی ها این شک را ایجاد کرد که شاید صفحه اینستاگرام او هک شده. ولی وقتی یک ربع از انتشار عکس زیر گذشت، جادوگر زیر عکس خودش نوشت از این نوشت که چنین عکس هایی فقط برای یادآوری است. او پز جام های خودش با بایرن را داد و دستاورد های دوران فوتبالی اش را به رخ این و آن کشید. کاش اینطور نمی شد. کاش همچنان شاهد همان علی کریمی قبل بودیم. همان جادوگری که وقتی در فوتبال بود، حتی یاغی گری هایش هم لذت بخش بود. اما کاش علی کریمی بودن خودش را اینگونه به رخ نمی کشید، تا تصویری که از او در ذهن ها است، مثل قبل همانطور ناخودآگاه با دیدن هر اثری از توپ و زمین فوتبال یاد همه می افتاد.

 

 
کلمات کلیدی : علی کریمی+استقلال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.