نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350578
کاش در استقلال هم اسطوره در حد کریمی پیدا شود!
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
کریمی شاید ایراداتی هم داشته باشد اما رفتارهایش به دل می نشیند. می دانید چرا؟ چون او اهل شو اجرا کردن و نمایش دادن نیست.

فرهاد اشراقی در یادداشتی در خبرورزشی نوشت؛ علی کریمی همین است که هست. نه فیلم بازی کردن بلد است، نه شعار دادن و نه اهل ریاکاری است. او بدون شیله و پیله دیروز به تمرین پرسپولیس رفت تا به دوستانش روحیه بدهد. کریمی نه وعده یکشنبه آینده را داد و نه شرط گذاشت حتما باید چنین و چنان شود تا به استادیوم بروم. پرسپولیسی واقعی یعنی علی کریمی که چه هنگامی که در پرسپولیس هست و چه هنگامی که نیست «دغدغه» پرسپولیس دارد. کریمی شاید ایراداتی هم داشته باشد اما رفتارهایش به دل می نشیند. می دانید چرا؟ چون او اهل شو اجرا کردن و نمایش دادن نیست. کریمی در یک کلام همین است که هست. او از روزهای گذشته اعلام نکرد که به تمرین می رود و به همین دلیل حضورش همه را سورپرایز کرد. رفتار کریمی به دل همه فوتبالی ها-حتی استقلالی ها-می نشیند. کاش در تیم رقیب هم اسطوره ای در این حد و اندازه پیدا می شد که بزرگی را با «رفتارش» نشان بدهد نه با حرف ها و پیام هایش. در ایران معمولا مشهور شدن راحت است. یک هنرپیشه زن می تواند با آرایش آنچنانی خیلی زود مشهور شود و یک فوتبالیست می توند با فلان کار خلاف روی جلد نشریات برود اما علی کریمی ثابت کرده که با خیلی ها فرق می کند. او هم محبوب است و هم مشهور و البته بارها و بارها ثابت کرده که لیاقت این همه توجه مردم را دارد. شخصا به مقایسه آدم ها اعتقادی ندارم ولی کاش زنده یا ناصر حجازی هنوز بود تا استقلال هم چهره ای ویژه را کنار خود می دید؛ چهره ای که دنبال نمایش دادن نبود و مثل علی کریمی حرفش را رک و راست می زد.
 
کلمات کلیدی : علی کریمی+پرسپولیس+استقلال
 
111
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۰۰:۱۶
توکه پرسپولیسی هستی معلومه تعصب به یک فرد در نوشته هایت مثلا این فرد چهگلی بسر تیمت زد جز بازار گرمی وگرفتن یک ملیارد از تیم خونه به خونه برای سه هفته و جلوگیری ازصعود به دسته برتر (3684169) (alef-13)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۱:۱۶:۴۳
الان یعنی زیرآب مجیدی رو زدی؟؟ (3684203) (alef-13)
 
ll
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۰۰:۰۰
آقای اشراقی پرسپولیسی هستند وبایدم اینجوری حمایت کنند..
استقلال خیلی اسطوره داره آقای اشراقی
از ناصرخان حجازی بگیر تا منصور پورحیدری و حاجیلو ..بیانی ها...منصوریان ..زرینچه ..قلعه نویی...ورمزیار...مضلومی ها ...مجیدی ها و......
البته کنایه آقای اشراقی مستقیم به فرهادمجیدی بوده چون ایشون گفتن یکشنبه میان استادیوم آزادی بازی استقلال تراکتور..
آقای اشراقی علی کریمی اسطوره هست بنظرت؟کسی که بعد پرسپولیس همه جا رفت ده تا تیم اماراتی بعدش استیل آذین بعد تراکتور سازی و...
اما فرهادمجیدی در اوج بی مهری ها فقط برای استقلال بازی کرد درایران...
آقای اشراقی نظرتون راجب به دو قهرمانی استقلال درآسیا چیه؟؟
واینکه یه راهکاری بدید که پرسپولیس هم چه کارکنه قهرمان آسیا بشه..خخخ (3684296) (alef-13)
 
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۲:۳۶:۵۸
شما دوست عزيز يك مقدار يواش حركت كن همه نفهمند كه پرسپوليسي آتيشي هستي تو اصلا رفتار هاي قبلي كريمي رو يادت هست اسطوره كسي هست كه فقط براي يك تيم بازي كنه و عالي باشه (3684381) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.