توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 505966
آخرین فرصت هیات مدیره استقلال به منصوریان؛ هر ۲ بازی بعدی را باید ببری
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۴
هیات مدیره استقلال امروز درخصوص ادامه همکاری منصوریان با این تیم تصمیم‌گیری کرد.

حسن زمانی پس از نشست امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد موارد مطرح شده و تصمیماتی که اتخاذ شد گفت: در مورد کمیته فنی و اقتصادی باشگاه صحبت هایی را مطرح کردیم و تصمیماتی هم گرفتیم.

زمانی در مورد مهمترین تصمیم در این نشست گفت: هیات مدیره جمع بندی کرد که دو بازی به منصوریان فرصت داده شود. یک بازی در جام حذفی و یک بازی هم در لیگ برتر. آقای منصوریان باید هر دو بازی را ببرد.

وی در مورد اینکه شما مخالف حضور منصوریان هستید گفت: اینطور نیست. اعضای هیات مدیره با دو بازی فرصت به آقای منصوریان موافقت کردند و من هم به رای جمع احترام گذاشتم. حتما باید این دو بازی را ببرد در غیر این صورت به فکر گزینه های بعدی خواهیم بود.

حسن زمانی در واکنش به این مسئله که اگر استقلال یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد تکلیف چه می شود گفت: هیات مدیره به این نتیجه رسید که تیم باید در هر دو بازی برنده شود. نمی‌شود که یک بازی را ببرد و یک بازی را ببازد. باید هر دو بازی را ببرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد غیبت های محمدحسین قریب نیز گفت: ایشان باید به جلسه هیات مدیره می آمدند و صحبت هایشان را انجام می دادند. انتظار داشتیم که حداقل در نشست امروز حضور داشته باشند اما بازهم نیامدند. باید وزیر ورزش در این مورد تصمیم گیری کنند.
 
کلمات کلیدی : منصوریان+استقلال+جانشین منصوریان+زمانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.