نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 495914
قاضی‌زاده: تکلیف‌ماندنم در وزارت‌بهداشت سه‌هفته دیگر مشخص می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تکلیف ماندنم در دولت دوازدهم و حضورم به عنوان وزیر تا دو، سه هفته دیگر مشخص خواهد شد.

حسن قاضی‌زاده هاشمی در گفت‌و گو با ایسنا، اظهار کرد: هنوز در کابینه دولت یازدهم حضور داریم و با نظر رئیس جمهور طی دو، سه هفته آینده ماندنم در دولت آینده نیز قطعی خواهد شد.

همچنین وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران در نمین اظهار کرد: طرح تحول سلامت در چند سال اخیر و با عنایت دولت یازدهم به خوبی اجرا شده و دستاورد بسیار ارزشمندی را در حوزه بهداشت و درمان به همراه داشته است.

وی به بخشی از دستاوردهای این طرح تحولی اشاره کرد و گفت: علاوه بر بهره‌مندی ۱۱ میلیون ایرانی از خدمات رایگان بهداشت و درمان، ۲۴ هزار تخت بیمارستانی در سال‌های اخیر به تعداد تخت‌های بیمارستانی افزوده شده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه ۱۲ هزار پزشک در قالب این طرح در مراکز بیمارستانی و بهداشتی مستقر شدند، تصریح کرد: در سه هزار مرکز بهداشتی نیز تجهیزات بهداشتی و درمانی مناسب‌سازی شده است.
 
قاضی‌زاده هاشمی به برخی از دستاوردهای این طرح نیز اشاره کرد و افزود: ‌در اجرای طرح تحول سلامت زایمان طبیعی توسعه پیدا کرده و بیش از دو هزار مورد زایمان طبیعی به ثبت رسیده و در کنار آن تخت‌های ویژه بیمارستانی نیز افزایش یافته است.

وی در مورد ادامه اجرای طرح تحول سلامت نیز بیان کرد: دولت دوازدهم نیز با حمایت‌هایی که خواهد داشت این طرح را همچنان ادامه داده و زمینه توسعه و توانمندی آن را بیش از گذشته فراهم خواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : دولت دوازدهم+کابینه جدید روحانی+وزیر بهداشت+قاضی زاده هاشمی
 
شيرازي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۵ ۰۳:۱۴:۳۰
اقاي وزير : اجراي طرح تحول سلامت به چه قيمتي ؟
آيا پر كردن جيب پزشكان با يارانه هاي مردم به نام طرح تحول سلامت را عادلانه و به حق مي دانيد و اين همه شعار ميدهيد
غرور شما تا چه حد است كه هيچ وقت نمي خواهيد از آن روي سكه طرح تحول سلامت صحبت كنيد كه چه ظلمي در حق ساير پرسنل بهداشت و درمان به خصوص پرستاران كرديد
چرا از ورشكستگي بيمه ها صحبت نمي كنيد كه نمي توانند هزينه هاي سرسام آور افزايش تعرفه ها و كارانه پزشكان را پرداخت نمايتد
و درنهايت تاسف بسيار از برخورد هاي توهين آميز شما در جواب سئوالات بسيار پرستاران و در ادامه توهين به خبرنگاران محترم و ....

اگر قرار بر ماندن شما در كابينه دولت دوازدهم باشد افسوس و صد افسوس بر آن راي هايي كه به آقاي روحاني داده ايم

سايت محترم وزين الف ، مطالب بنده توهين نيست و عين واقعيت است چون بنده به عنوان كادر درمان بيمارستان دولتي درگير اين واقعيت هستم لذا خواهشمند است انتشار دهيد تا به گوش وزير محترم برسد (4490772) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.