نظر منتشر شده
۴۹
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451369
عذر خواهی با چاشنی تحقیر
محمد جعفری، 15 اسفند 95
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱
فایل ویدئویی توهین وزیر بهداشت به فرماندار بدره تداعی کننده تضاد همیشگی پایتخت – شهرستان و نمایش دهنده خوی متکبّرانه برخی مدیران دولتی تهران نشین در برابر کارگزاران شهرستانی دولت می باشد. دردی که انتظار می رفت فریاد برخی مروّجان و مبلغان اخلاق سیاسی را بهمراه داشته باشد.

دقیق شدن در ماجرای توهین و تهدید وزیر بهداشت به فرماندار شهرستان بدره که روز پنجشنبه روی داد نه از باب تضعیف عملکرد وزیر و دولت روحانی که از حیث تذکر و تقبیح فرهنگ زشت تبعیض که محصول دوران ارباب و رعیّتی می باشد ارزشمند است. انتظار می رفت که پس از انقلاب اسلامی ایران فاصله میان حاکم و مردم رو به کم شدن باشد. اما گویی این فاصله طبقاتی اکنون به درون خود حاکمیت و کارگزاران حکومت هم نفوذ کرده و امروز شاهد فرهنگ ارباب و رعیت در رفتار دولت مردان با کارگزاران خودشان هستیم.

حتی اگر کارنامه حسن قاضی زاده هاشمی در حوزه مدیریت بهداشت و درمان را بشود سفید ارزیابی کرد، رفتار ضد اخلاقی او هم در توهین به فرماندار بدره و هم در عذرخواهی متکبّرانه از او حکایت از سیاهی و تباهی نگران کننده دارد. رفتاری که شاید در میان مدیران دولتی تهران نشین مرسوم و رایج باشد، اما از اقبال بد آقای قاضی زاده با رسانه ای شدن فیلم توهین و سپس صوت عذرخواهی تحقیر آمیز، به نام ایشان تمام شده و فعلا سمبل این تضاد طبقاتی در میان کارگزاران دولت شده اند.

حسن قاضی زاده هاشمی در سفرش به ایلام سه خطای فاحش اخلاقی مرتکب شد که جهت تذکر به ایشان یادآوری می شود.

توهین به شخصیت فرماندار بدره:که این رفتار توهین به زیردست را عادی می سازد و هموار کننده راه سایر مدیران متکبّر دولتی برای تخریب شخصیت زیردستانشان را هموار می کند.

تهدید فرماندار بدره به عزل و برکناری:که مصداق دخالت در امور وزارت خانه دیگر است. وزیر کشور باید به طور جدی از فرماندار خود حمایت کند تا پدیده شوم وزیر سالاری در کابینه دولت تقویت نشود.

البته وزیر سالاری در مورد آقای قاضی زاده هاشمی با توجه به تمرکز زیاد سرمایه و امکانات دولت در وزارت بهداشت نسبت به سایر وزارتخانه ها در مقایسه با دوره های گذشته بسیار مشهود است.

انتشار فایل تماس تلفنی عذرخواهی: 
رسانه ای کردن عذرخواهی وزیر بهداشت کار پسندیده ای بود اما انتشار فایل صوتی آن اشتباه اخلاقی دیگری است. چراکه لحن وزیر بهداشت نه تنها هیچ نشان از پشیمانی و عذرخواهی ندارد که موجبات تحقیر بیشتر فرماندار را فراهم ساخت.

حتی اگر آن قدر بدبین نباشیم که تماس تلفنی را ساختگی بدانیم، انتشار آن را حتما باید خلاف اخلاق و منش اسلامی دانست. وزیر بهداشت در این گفت و گوی تلفنی نباید اجازه تحقیر بیشتر به فرماندار را می داد، ولو خود فرماندار به واسطه عادی شدن فرهنگ ارباب و رعیّتی و تملق و چاپلوسی در دستگاه های دولتی، ناخواسته تمایلی به تذلل از خود نشان می داد. بر فرض تمایل زیر دست به خوار و کوچک کردن خویش نزد مدیر بالادستی، این وظیفه مدیر است که او را منع کند، از حقش آگاه نماید و حتی پستی این رفتار زشت را به رویش آورد.

حال آن که وزیر محترم نه تنها چنین نکرد بلکه آن مکالمه تحقیر آمیز را هم منتشر کرد. این کار شائبه رضایت وزیر بر تحقیر فرماندار را تقویت می کند.

مطهری کجاست؟
نکته قابل تامل دیگر عدم واکنش افراد خاص و صاحب نظر در اخلاق سیاسی است. عضو شاخص کمیسیون فرهنگی مجلس یعنی علی مطهری که در دوره های مختلف نمایندگی اش نشان داده به این مسائل و رخداد های فرهنگی سیاسی بیش از دیگران حساس است اما در قبال این حادثه و رفتار وزیر بهداشت تا کنون هیچ موضعی نگرفته است. آقای مطهری شاید در آینده در این باره سخنی بگوید یا مقاله ای بنویسد اما تاخیر در این کار از ارزش کار او می کاهد.

مطهری بار ها و بارها به رفتارهای غیر اخلاقی در سطح کارگزاران حکومتی و دولتی اعتراض کرده بود که بسیار به موقع، به جا و قابل دفاع است. از این رو انتظار می رفت در این مورد نیز سکوت نکند و لب به اعتراض بگشاید ولو در قالب یک مطلب کوتاه در صفحات اجتماعی اش. درحالی که نه کانال تلگرامی ایشان و نه سایت اطلاع رسانی او هیچ مطلبی در این باره منتشر نکرده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۰۸:۱۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۵:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۴:۱۰
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۲:۲۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۱:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۸:۲۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۳:۳۴
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۱:۱۱
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۰۱:۰۷
 
 
کلمات کلیدی : وزیر بهداشت+فرماندار بدره+حسن قاضی زاده هاشمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۲۶:۲۲
دکتر هاشمی در کل وزیری دلسوز و کاری است. حرکت اشتباهی بود فکر نمی کنم هیچ کداممان از جمله نویسنده جز معصومین باشیم. عذر خواهی کرد طرف مقابل هم پذیرفت. انشاالله کمتر شاهد این مسائل باشیم. حالا شاید یک عده میخواهند دامن بزنند که این بحث دیگری است. (4188159) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۲۸:۱۳
بله واقعا کاریست البته برای پزشکان. (4188261) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۳۴:۳۸
خیلی دلسوزه البته برای پزشکان. یکی از گفته هاش اینه: حقوق پزشک از کارگر ساده هم کمتره. (4188270) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۴۹:۰۰
چرا دقت نمی کنید؟ همه چیز را سیاسی نبینید. نویسنده توجه همه را به یک فساد اخلاقی با تبعات شوم فرهنگی جلب کرده است و این جناح و آن جناح ندارد. باید به رفتار حضرت علی ( ع) به عنوان یک حاکم با زیردستان و مردم معمولی تاسی کنیم. (4188290) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۷:۰۵:۳۵
کلا ملت باحالی هستیم ما ، عذرخواهی نکند ، میگوییم چرا پوزش نخواست، عذرخواهی بکند میگوییم طرف رو تحقیر کرد!!! آخرش چی کار کنه تا شما خوشتان بیاید؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (4188318) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۸:۳۶:۳۹
ظا هرا مطلب را درست نخواندی. عذر خواهی باید فروتنی باشد نه عذر خواهی متکبرانه (4190020) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۲۰:۳۱:۱۱
احسنت به این همه درک وفهم! (4191791) (alef-11)
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۷:۳۵:۰۶
قصه آقای قاضی هاشمی و قصه آقای روحانی، یک خطا ولغزش، نیست، یک رفتار و روش است، یک عادت مستمر است، یک ناهنجاری اخلاقی است، به صورت طبع اولی اینها در آمد و مرتب تکرار می شود تعداد فحش های آقای روحانی با هرسخنرانی، رو به افزایش نهاده بخصوص متلک پرانی هم به آن افزوده و این رییس جمهور این وزیر را به خود جذب میکند،آقای قاضی هاشمی در همان جلسه بدره تنها به فرماندار بدره توهین نکرده است به ۸۰۰ امام جمعه سراسر کشور نیز توهین می کند، به فرماندار بدره می گوید مگر تو امام جمعه ای که حرف بی ربط می زنی ؟؟!!
نویسنده محترم از بیان این چهارمین رفتار سوء وزیر بهداشت غفلت کرده اند. (4188350) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۰:۰۱:۱۳
می‌دانی آقای توکلی عزیز و سایت الف
من در حسرت یکبار انتشار کامنتم ماندم
وقتی بارها نوشتم
مطهری کجاست؟
دارو و دسته مدعی اخلاق او کجاست؟ (4189143) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۳۱:۲۷
زنده باد وزیر محترم و کاردان بهداشت (4188169) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۳۲:۴۲
اونقدر کاردانه که با طرح تحولش بیمه ها رو به ورشکستگی هستن و وضع اشتغال و صنعت هم گفتن نداره همونطور که درامدها و کارانه های نجومی پزشکان گفتن نداره. یک درصد مالیات از ارزش افزوده و پول آزاد شدن قیمت بنزین و گاز و برق و آب رفته برای طرح کاردانی شده تحول. (4188267) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۳۷:۱۲
تمام پزشکان پشتتن آقای وزیر. (4188276) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۸:۱۱:۲۲
من غیر پزشک هم پشت ایشانم (4188399) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۴۲:۲۸
پزشکان با حقوق های کلان نباشند میخوان مردم بیچاره و محروم و کارگران پشت او باشد؟؟؟ (4188508) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۹:۰۵:۵۱
به خاطر توهین و طرز عذرخواهی اش زنده باد. (4189069) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۳۲:۰۷
ا یاد آوری شهر ۵۰۰۰ نفری ... (4188170) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۳:۲۵
پس چکار کنه؟ به دروغ بگه 50000 نفری و در این شهر کوچک بیمارستان بسازه؟
در فایل صوتیش بود که قول کلینیک را داد و حتما هم عمل میکنه
عذرخواهی بسیار زیباست کاش ما هممون یاد بگیریم (4188191) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۳۵:۳۲
بیشتر عذرخواهی فرماندار بود از وزیر. (4188175) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۲۸:۰۱
اگر فرماندار محترم تواضع کرده دلیل نمی شود که بگوییم وزیر تحقیر کرده است. دقیقا یک کار اخلاقیاز هر دو طرف صورت گرفته و ذات کار را باید ستود. پیشنهاد می کنم نویسنده محترم قدری مثبت اندیش باشد. (4188483) (alef-11)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۱:۱۲:۲۰
من یک ایلامی هستم اکر فایل ها را کامل گوش دهید متوجه توهین اولیه جناب فرماندار می شوید و پس از آن دکتر هاشمی میگویند. پس لطفا از سر ندانستن آخرت خود را تباه نکنید.
ثانیا حرف های فرماندار حاکی از بی تجربه گی ایشان و خود شیرینی در حمع را داشت که نباید میگفتند.
اما به هر حال دکتر هاشمی کاری کارستان برای این شهر انجام داد. به سراغ یک شهر واقعا محروم رفت که سالیان سال مغفول بود بیایید نکات و ثمره های خوب را ببینیم اینقدر نمک دان شکستن و غرض ورزی سیاسی فقط ما را از انسانیت دور میکند (4188636) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۳۶:۲۶
نحوه مکالمه عذرخواهی خیلی تصنعی و از پیش تعیین شده بود. (4188177) (alef-11)
 
مازندرانی
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۴:۱۲
بیائیم به دید یک سوءتفاهم در یک خانواده بنگریم . همه خدمتگزاران خادمین به مردم هستند چه خوب که زشتیها را نیز به زیبائی ببینیم . (4188192) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۴۹:۰۷
کاش وزیر از بی توجهی به جامعه پرستاری و کادر درمانی هم عذرخواهی می نمود
طرح تحولی که به کام پزشکان و جام زهری برای کادر درمان بوده است (4188198) (alef-11)
 
ارباب رجوع پزشکان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۰۹:۲۱
متاسفانه برخی از پزشکان نیز به خاطر فاصله طبقاتی ایجاد شده با مردم عادی و تحصیل کرده گان سایر علوم خود را فرهیخته و با سواد وغیره را بی سواد و کم شعور می دانند وادبیات تحقیر آمیز نسبت به بیماران خود دارند (4188226) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۰۹:۵۴
این مقاله کمی بزرگنمایی کرده. اصلا چه ربطی به ارباب و رعیت داشت. چرا تو هر ماجرائی پای ارباب و رعیت را باز می کنید. فرماندار درخواست اشتباهی داشته است. (4188227) (alef-11)
 
یک باستان شناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۲۴:۳۳
امام صادق(ع) به نقل از رسول خدا فرمودند: "خداوند تبارک و تعالی فرموده است: هر کس دوستی از دوستان مرا خوار کند، در کمین جنگ با من نشسته است".
لا تَسُبُّوا الناسَ فَـتَـكتَسِبُوا العَداوَةَ بَينَهُم؛به مردم ناسزا نگوييد، كه با اين كار در ميان آنها دشمن پيدا مى كنيد.
سِبَابُ الْمُؤْمِنِ فُسُوقٌ قِتَالُ الْمُؤْمِنِ كُفْرٌ أَكْلُ لَحْمِهِ مِنْ مَعْصِيَةِ اللَّهِ عَزَّ وَ جَلَّ حُرْمَةُ مَالِهِ كَحُرْمَةِ دَمِهِ.ناسزاگفتن به مؤمن فسق است و جنگيدن با او كفر و خوردن گوشت او (غيبت كردن از وى) معصيت خداست و حرمت مالش مثل حرمت خونش است

بخدا قسم اگر آقای روحانی ایشان را موآخذه نکند خود و خانواده و دوستان را از رای دادن به ایشان برحذر می کنم (4188252) (alef-11)
 
سپهفر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۳۰:۰۶
اقای وزیر بهداشت عملکردشون دراین مدت واقعا خوب بوده بسیار ادم دلسوزی هستش .دراین سالها خیلی کمک کرد به مناطق محروم اگر دقت کنید در برخورد از کمبود امکانات ناراحت هست فکرمیکنم مسئولی به این دلسوزی که اینطوری قلبش برای مردم میتپه شایسته تقدیر حالا عصبانی شدن قبول دارم ولی همینکه یک شخصی درجایگاه بالاتری از عملکرد شخصی ناراحته خب نشون دهنده اینه که کسانی هستند به وظایف شون عمل نکردن ..درکل من فکرمیکنم وزیر حق داشت اینطوری عصبانی بشه شاید در جمع درست نبود ولی درکل وجهه خوبی دارن اقای وزیر دربین مردم موفق باشن..اینهمه کارهای بزرگی انجام دادن حالا یک اشتباه کوچیک نباید اینهمه بزرگ نمایی بشه بهتره به کارها و عملکردشون بپردازیم دراین سالها برای وزارت بهداشت ونقاط محروم چه کردن موفق وسربلند باشن تمام خادمین ودلسوزان این ملت باتشکر (4188264) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۴۱:۰۸
کاش یکی میگفت دلیل اینهمه تعریف از این وزیر کشور خراب کن چیه؟
افزایش تعرفه ؟ وضعیت خرای بیمارستانها؟ اخلاق پزشکان؟ اوضاع آموزشی دانشگاها؟ پیشگیری و بهداشت؟ آن هم با اختصاص بی سابقه ترین بودجه های کشور و ورشکست کردن بیمه ها (4188280) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۶:۵۹:۳۰
مثل برخورد خانم ابتکار با شهروند اهوازی (4188307) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۷:۱۶:۲۴
ایشون خودشون شهرستانیه (4188328) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۷:۳۱:۵۵
بگذریم از این حرفا میوه نمی شه خرید شده کلیویی خدا تومن (4188345) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۸:۲۰:۳۱
آخرش جالب بود گفت تقصیر دولت قبله (4188407) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۵۱:۴۹
واقعا که (4188516) (alef-11)
 
سینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۲۸:۱۹
نه هیچ کار نکنه و ب.... نگه 50 هزار نفر

فقط به ویکی پدیا مراجعه کنه تا ببینه اونجا نوشته :

جمعیت
بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان بدره در سال ۱۳۸۵ برابر با ۱۶۵۱۷ نفر بوده است.

خوب درخواست بیمارستان برای شهری که در اون سال بیش از 16 هزار نفوس داشته زیاده خواهیه؟

تازه اینا هم میدونن که حتی اگه موافقت هم بشه به عمر اینا قد نمیده

ما انقلاب کردیم که از این حرفا نداشته باشیم

خارجیها در ایران با ما اینطور رفتار ها رو داشتند

قبلا" میگفتن ارباب رعیتی - کارمند کارگری - و به طبقه ما میگفتن شما پاپتی ها...

خوشحال شدیم که اقلا" این یک موضوع برطرف شده

آقای محسن رضایی خوب یادشون هست که همین رفتار رو باهاش داشتند در شرکت نفت و وقتی ساواک دقیقا" رفتاری مثل همین رفتار رو باهاش داشت

و او رو به زندان انداختند همکارهایش دسته جمعی با اتحاد اون رو بیرون آوردند

که آقای رضایی خیلی به همکارانش اعتراض کرد و گفت نباید منو در میاوردید وباید طوری میشد تا من بمیرم تا این حکومت تاوان کارش را بدهد


نظام شرکت نفت تا حدی اسیر این رفتار بود که رئیس آن دکتر اقبال در یک سخنرانی گفت که ما برای قشر کارگر هیچ ارزشی قایل نیستیم و فقط طبقه کارمند شرکت نفت مهم هستند!! (4188485) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۳:۲۰:۳۶
آقا هر جا که نمیرن بیمارستان بسازن. بیمارستان رو بر اساس جمعیت میسازن. الان بدره تازه شهرستان شده. من حس خوبی نسبت به این کار ندارم. توی سرابله (مرکز شهرستان شیروان چرداول) هم بیمارستان چندین تخته خوابی ساختن. نه مراجعه کننده داره نه پزشک متخصص میره اونجا. الان بیشتر شبیه یک اورژانس عمل می کنه و تا چند سال قبل که نصف بیمارستان استفاده نمی شد. (4189479) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۹:۵۲:۵۸
اقای هاشمی بسیار انسان با وجدان و دلسوزی است ،فرماندار و وکیل و شهردار و استاندار وووو چرا تلاشی در این سال ها نکردند؟ انتخابات نزدیک است و گروهی دارند ادم هایت خوب این دولت را خراب می‌کند کنند. اقای هاشمی بابت افشاگری شما از شیر علی الوده به روغن نخل و ماست هایل الوده همیشه سپاسگزار شما هستیم. (4188518) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۷ ۱۸:۴۲:۵۵
خود وزیر توهین کرده !!! چرا توهم میزنی؟ کسی نخواسته ایشان را خراب کند خودش کرده. (4191617) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۱۱:۰۷
زنده باد نویسنده (4188541) (alef-11)
 
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۴۴:۰۷
دوست عزیز بنده نقد شما را خواندم. دو بار هم خواندم اما رد پایی از استدلال در آن ندیدم. هم فایل صوتی و هم نامه اعتذار وزیر بهداشت رو باید به فال نیک گرفت. باشد که از این گذر، دیگر دولتمردان و مسئولان هم ابایی از عذرخواهی و اقرار به اشتباه نداشته باشند! (4188595) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۵۶:۳۸
سلام
شما یکبار دیگه فایل صوتی رو گوش بدید.
وزیر حداقل 8 بار عذرخواهی میکنه.
حتی تعهد به جبران رفتارش میده.
فرماندار رو بزرگوار خطاب میکنه.
نمیدونم از نظر شما عذرخواهی دقیقا یعنی چه جوری باید باشه که شما احساس غرور در آن دیده نشه.
شما بگید
فکر نمیکنید چند وقته زیادی به وزارت بهداشت اشکال میگیرید
فکر نمیکنید این دولت اگر یک کار مثبتی هم کرده باشه تو حوزه بهداشت هست
خواهشا اینقدر مته به خشخاش نگذارید جالب نیست (4188616) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۱:۰۰:۳۹
اينكه اقاي هاشمي وزير پر كار دولت روحاني بوده شكي نيست ولي غروروخود شيفتگي از تعريف وتمجيد هاي ديگران باعث شده اخلاق حسنه را زير پا بگذارد وباعث توهين به يك فرماندار شده هر چند كه هزينه هاي بيمارستاني البته خصوصي نسبت به دوره احمدي نژاد چند برابر شده مثلا يك زايمان طبيعي در يك بيمارستان درجه ٢بخش خصوصي بيش از چهار ميليون تومان است در حاليكه در دولت احمدي نژاد حدود ١.٥ميليون بود (4188624) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۱:۰۴:۵۹
البته من بالشخصه به ایشان احترام خاصی قائل بودم حال صرف نظر از الفاظ توهین ، ایشان یک مرز بندی هم در سخن شان قائل شدند و آن خطاب به فرماندار که شما نماینده دولتید یا نماینده مردم " به نظرم این مرز بندی از درجه اهانت بیشتری برخودار است که واقعا جای تاسف دارد (4188627) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۱:۳۶:۲۱
توهین می شود وای.عذر خواهی می شود وای.چرا اینگونه شدیم. (4188671) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۷:۵۶:۱۰
دو اشکال عمده دیگر در صحبتهای وزیر محترم بود. نماینده مردمی یا دولت. مگر امام جمعه ای که...
خب این وزیر واقعا پرتلاش بوده است. ولی رفتارش هم واقعا زشت بوده. عذرخواهیش بجا و قابل تحسین است ولی بیشتر فرماندار عذرخواهی کرد آنهم نگفت چرا. فقط گفت طرفدار دولت و شخص شما هستم! خب این یعنی چاپلوسی. اگر من وزیر کشور بودم عزلش میکردم و میگفتم این کشور به مسؤولینی نیاز ندارد که در جمع معترضین جوزده شود. و بعد با عتاب وزیر پاچه خواری کند. حتی فرماندار یک شهرستان کوچک باید عزت نفس داشته باشد و نماینده مردم یا هر دولتی بودن فرقی نمیکند.

یادش بخیر قبلا حرفهای درستی رو با عمل نادرست ضایع کردند؛ ادب مرد به ز دولت اوست! (4188974) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۸:۳۴:۰۳
قاضی زاده هاشمی مرد عمل در حوزه تحول درامد پزشکان از طرقطرح سلامت (4189022) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۸:۴۴:۲۵
اقای هاشمی وزیرمدبر وکاردان ودلسوز است ممکن است درلحظه نتوانسته خود را کنترل کند ولی اگر گذرتان به بعضی از ادارات وسازمانها مانند دادگستری شهرستان رودبار زیتون بیفتد می فهمی که ارباب رجوع درچهدرجه اهمیت نازل قرار دارد .این اقای هاشمی که وزیر متخصص ودارای همه کمالات است خوبیهاش بر یگانه بدی او میچربد . (4189041) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۹:۴۷:۳۷
بنده نظری درباره اشتباه بودن یانبودن توهین وعذرخواهی وزیرویافرماندارندارم ولی درمورد نفس کارمیگویم اگرمدیری پرکارترین مدیرزمان باشدولی برای اخلاق وارزشهای اسلامی وانسانی ارزش قائل نباشدپرکاری مابی فایده است چرا؟چون تمام پرکاری وتمام زندگی ماوسیله ای برای رسیدن به یک هدف است وآن ارزشهاست. (4189127) (alef-11)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۱۱:۳۷:۳۴
متاسفانه مدیران در رده های پایین قبل از آنی که در جمع مشکلی را مطرح کنند باید خوب فکر کنند بعد از رایزنی با وزیر محترم شرایط وظوابط وهزینه وامکانات درخواستی ومیسور وزارت بهداشت را ببینند وبعد با مردم مطرح وبه آنها وعده ای بدهد البته درخواست مردم منطقه کاملا بحق است ولی مشکلات وزارت بهداشت هم بسیار زیاد است در مجموع رسانه ها شرط انصاف را رعایت کنند دراین اتفاق بیشتر بدنبال سوءظن واحتمالات برخورد کلامی رخ داد وشایسته نیست ما آنرا بزرگ کنیم دور از اخلاق است واز صحبت های جناب فرماندار چنین
نشانداه میشد که ایشان هم بی تقصیر بی تقصیر هم نبوده قدری بی ملاحظه عمل کرد وجناب وزیر هم ذهنیتی برایش ایجاد شد وبعدا رفع شد این از اخلاق حسنه است (4189307) (alef-11)
 
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۹ ۰۸:۰۲:۳۱
امید وارم سایت محترم الف که داعیه شفاف سازی و عدالت گستری را دارند نیم نگاهی به نحوه بر خورد با مردم در محاکم و دادگستری ها و رفتار کارکنان دادگستری ها و ادارات قو قضائیه با مردم و نیز چگونگی احقاق حقوق مردم و ...روابط حاکم بر جریان داد رسی و شکایت و داد خواهی و کاغذ بازی ... ورفتار و برخورد با مظلومان می انداختند که چطور عدالت خانه ای ...شده است و هیچ کس کمترین انتقادی نمی تواند بکند ... (4194221) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.