توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 444839
داعش ۱۵ غیرنظامی عراقی را سوزاند
منابع عراقی از اقدام داعش در سوزاندن ۱۵ غیرنظامی از جمله چند کودک در جنوب غربی کرکوک به اتهام آنچه این گروه تروریستی فرار از سرزمین خلافت نامیده است، خبر دادند.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰
به گزارش مهر به نقل از شبکه سومریه، یک منبع امنیتی در استان کرکوک از اقدام گروه تروریستی داعش در سوزاندن ۱۵ غیرنظامی از جمله چند کودک که از اعضای سه خانواده بودند، خبر داد.

بر اساس این گزارش، این افراد به اتهام آنچه داعش ترک سرزمین خلافت نامیده است در جنوب غربی استان کرکوک سوزانده شدند.

منبع مذکور گفت: عناصر مسلح گروه داعش شامگاه امروز ۱۵ غیرنظامی از سه خانواده که اهالی روستای الشجره در بخش العباسی از توابع شهرستان الحویجه (۵۵ کیلومتری جنوب غربی کرکوک) بودند را به اتهام ترک سرزمین خلافت و فرار از مناطق تحت سیطره داعش به سمت کرکوک و صلاح الدین سوزاندند و در بین آنها چند کودک حضور داشتند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، افزود: داعش افراد این خانواده ها را در محور رابط بین بخش الریاض و جبال حمرین دستگیر کرده بود و آنها را در مقابل انظار مردم و در حالی که دربند بودند با ریختن نفت خام به آتش کشید.

وی همچنین گفت که داعش شهروندانی را که قصد فرار دارند به آتش زدن آنها تهدید کرده است.

گفتنی است که شهرستان الحویجه و بخش های الرشاد، الزاب، الریاضی و العباسی در جنوب غربی کرکوک از ماه ژوئن ۲۰۱۴ تحت سیطره گروه تروریستی داعش قرار دارند و از آن تاریخ ۱۵۰ هزار غیرنظامی به سمت کرکوک فرار کرده اند.
 
کلمات کلیدی : داعش+عراق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.