توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507938
ظریف: راستی‌آزمایی پایبندی ایران به برجام طبق متن توافق است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که راستی‌آزمایی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره پایبندی ایران به برجام تنها بر اساس متن توافق است.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: راستی‌آزمایی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره پایبندی ایران به برنامهخ جامع اقدام مشترک(برجام) براساس متن توافق است، نه براساس انگیزه‌های پنهانی مقامات آمریکایی یا لابی‌گران.

این در حالی است که گزارش‌های برخی رسانه‌های آمریکایی حاکی از آن است که کاخ سفید در تلاش است تا با یافتن توجیهاتی برای عدم تائید پایبندی ایران به توافق هسته‌ای، بهانه‌ای برای خروج از توافق به دست آورد و مسئولیت این اتفاق را متوجه ایران بداند. تحلیلگران می‌گویند که یکی از راه‌های پیش روی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا این است که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را تحت فشار قرار دهد تا خواستار بازرسی از برخی سایت‌های نظامی ایران شود. موضوعی که به‌طور قطع ایران با آن مخالفت خواهد کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۰:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۴ ۰۰:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۳ ۱۰:۵۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۱:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۹:۴۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۹:۱۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۴ ۱۲:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۳ ۰۹:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۴/۲۷ ۱۲:۵۵
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۰۹:۴۳
 
 
کلمات کلیدی : ظریف، نیکی هیلی، برجام، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.