توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 483287
آغاز بررسی طرح تحریم‌های ایران و روسیه در سنا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۷
جلسه نمایندگان مجلس سنای آمریکا برای بررسی طرح تحریم‌های ایران و روسیه آغاز شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ دقایقی پیش جلسه نمایندگان مجلس سنای آمریکا برای بررسی طرح تحریم‌های ایران و روسیه آغاز شد.

رأی گیری درخصوص این تحریم‌ها به احتمال زیاد امروز انجام می شود.

مجلس سنای آمریکا شب گذشته، تحریم های مرتبط با روسیه را که قرار است به لایحه تحریم ایران ضمیمه شود با 97 رای مثبت در برابر دو رای منفی تصویب کرد.

تصویب قانون افزایش تحریم های روسیه به بهانه و اتهام دخالت این کشور در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، الحاق منطقه کریمه اوکراین به خاک خود و حمایت کرملین از دولت سوریه در جنگ 6 ساله این کشور صورت گرفته است.

باب کورکر، سناتور جمهوری‌خواه آمریکا از ایالت تنسی، در جلسه بررسی طرح جامع تحریم ایران گفت تصویب این طرح، پیام قدرتمندی به ایران و روسیه ارسال می‌کند.

 یکی از سناتورهای ایالت ویرجینا نیز در جلسه امروز مدعی شد روسیه در انتخابات آمریکا مداخله کرد و در انتخابات سایر کشورها نیز مداخله می کند. این سناتور با اعلام حمایت از تحریم‌های روسیه، افزود: همکاری صلح آمیز آمریکا و روسیه در عرصه فضایی خوب بوده است. من می خواهم که برنامه های فضایی مشترک ما ادامه یابد. 
 
کلمات کلیدی : تحریم ایران+سنای آمریکا+آمریکا+تحریم روسیه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.