نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 417884
علیرغم رکود حاکم بر اقتصاد ایران؛
مالیات کشاورزان ۵ برابر شد
نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به مشکلات تولید در شرایط رکود در اقتصاد کشور گفت: با وضع مالیات‌های سنگین در مسیر تولید سنگ‌اندازی می‌شود.
تاریخ انتشار : شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۶
به گزارش تسنیم، جلال محمود زاده بابیان اینکه یکی از مشکلات اصلی تولیدکنندگان ما در کشور مساله مالیات است، اظهار داشت: در شرایط فعلی به‌جای اینکه موانع تولید برطرف شود با وضع مالیات‌های سنگین در مسیر تولید سنگ‌اندازی می‌شود.

وی افزود: به‌عنوان‌مثال بعضی از کشاورزان و تولیدکنندگان در سال قبل 10 میلیون تومان مالیات پرداخت کرده‌اند و برای امسال باوجوداینکه بر بیشتر بخش‌های اقتصادی رکود حاکم بوده مالیات 50 میلیون تومانی در نظر گرفته‌شده است.

نماینده مهاباد تأکید کرد، البته مشکل افزایش مالیات بیشتر برای واحدهای کوچک و متوسط و کارگاه‌ها مشکل‌ساز شده است و بدون اینکه وضعیت مردم در نظر گرفته شود اقدام به افزایش مالیات‌ها نموده‌اند.

محمود زاده ادامه داد، عمده فعالیت‌های اقتصادی استان آذربایجان غربی بر بحث کشاورزی استوار است، از طرفی بر فعالیت‌های مربوط به کشاورزی قانوناً مالیاتی نباید وضع شود. این در حالی است که درآمدهای حاصل از مالیات وزارت اقتصاد در استان آذربایجان غربی بیشتر از استان صنعتی اراک است.

وی بیان کرد: البته در استان چندین شرکت مکانیزاسیون در حوزه کشاورزی فعال هستند که بر اساس گزارش‌هایی که به دست بنده رسیده است مدیران این شرکت‌ها تهدید شده‌اند درصورتی‌که مالیاتشان را پرداخت نکنند به دادگاه معرفی خواهند شد.
 
کلمات کلیدی : مالیات+رکود+کشاورزی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۰۶ ۱۳:۴۱:۰۸
آفرین، به نظر من پدر این تولید کننده ها رو در بیارید ! (4033119) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.