نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494492
محرومیت سه بازیکن استقلال تهران
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲
رییس کمیته انضباطی از محرومیت سه بازیکن باشگاه استقلال تهران خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اسماعیل حسن زاده در خصوص بازیکنان استقلال که به تیم ملی امید دعوت شده و از حضور در اردوی تیم ملی امید استنکاف کرده بودند، گفت: با توجه به شکایتی که سرپرست تیم ملی امید،دپارتمان جوانان،کمیته جوانان و سازمان تیم های ملی به عمل اورده اند و سرپرست دبیرکلی فدراسیون نیز جهت رسیدگی به کمیته انضباطی این شکایت را امروز ٣١تیر ماه در اختیارمان قرار داد و با توجه به مفاد شکایت و مطالبی که وجود داشت،اولا رسیدگی به این شکایت با دعوت از مقامات باشگاه استقلال و بازیکنان خاطی که تیم ملی امید را تحریم کرده اند،در اینده به عمل می اید. یعنی وقت رسیدگی تعیین می شود و باشگاه به همراه بازیکنان می توانند در خصوص شکایت مقامات فدراسیون دلایل تحریم تیم ملی امید را مطرح و از خود دفاع کنند.

وی ادامه داد: اما با توجه به جایگاه تیم ملی و تخلف بازیکنان و باشگاه و همچنین با توجه اینکه طبق ماده ٨٣ایین نامه انضباطی،باشگاه نیز نمیتواند از چنینی بازیکنانی(که تیم ملی را تحریم کرده اند)در مسابقات خود استفاده کند،کمیته انضباطی با استفاده از اختیارات قانونی و استناد به ماده ٣٢ایین نامه انضباطی، دستور موقت محرومیت مهدی قائدی ،امید نور افکن و سید مجید حسینی از مسابقات رسمی باشگاه استقلال را اعلام میکند.بدیهی است که حکم نهایی پس از رسیدگی و شنیدن دفاعیات باشگاه و بازیکنان صادر خواهد شد. حسن زاده در پایان گفت؛هفته اینده نهم مرداد ماه مدیر عامل یا نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال به همراه سه بازیکن فوق با دعوت کمیته انضباطی باید حضور داشته باشند و توضیحات خود را ارائه کنند.
 
کلمات کلیدی : استقلال+تیم امید+محرومیت
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۰۱ ۰۶:۰۴:۳۳
با توجه به قوانین فدراسیون یک بازیکن حق نداره برای خودش تصمیم بگیره!!!!! (4484755) (alef-2)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.