توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494782
توضیح فدراسیون درباره محرومیت بازیکنان استقلال
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶
روابط عمومی فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، در جهت شفاف‌سازی افکار عمومی در خصوص محرومیت بازیکنان استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به مصاحبه عضو هیات مدیره و مقامات مسئولین باشگاه استقلال روابط عمومی فدراسیون جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند:
1- ادعای در اختیار گذاشتن بازیکنان در FIFA DAY، موضوعی است که مورد عنایت همه مسئولین است، ولی مسابقات زیر 23 سال قهرمانی آسیا در تقویم آسیا بوده و توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ریزی و تنظیم شده که کلیه باشگاهها مکلف به همکاری همه جانبه با تیم های ملی هستند و اینگونه مسابقات قهرمانی آسیا در زمانهای FIFA DAY پیش بینی نشده است.

2- کلیه باشگاههای حاضر در کشور همانند باشگاه استقلال، دارای محدودیت بوده ولیکن بازیکنان خود را تمام و کمال در اختیار تیم ملی زیر 23 سال قرار داده اند و هیچ گونه عذری در صورت عدم همکاری مورد پذیرش نیست.

3- این رقابت ها در سطح قاره آسیا پیش بینی و برنامه ریزی شده است و پیداست که همه باشگاهها آسیایی به غیر از FIFA DAY بازیکنان خود را در اختیار تیم های ملی کشور خود قرار خواهند داد. در صورت عدم همکاری، برگزاری مسابقات قابلیت برگزاری را نداشت.

لازم به توضیح است که تیم ملی زیر 23 سال جمهوری اسلامی ایران با دور اندیشی، با بازیکنان زیر 20 سال در مسابقات حضور یافت که این نیاز باشگاهها به بازیکنان اصلی و کلیدی را کمتر خواهد کرد.
در خاتمه پرونده مذکور به کمیته انضباطی ارسال و هرگونه تصمیم گیری در صلاحیت کمیته انضباطی است.
 
کلمات کلیدی : استقلال+تیم امید+محرومیت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.