نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 274577
6کشته در تصادف شرق تهران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۰
فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اعلام کرد: در حادثه رانندگی در جاده آبسرد - کیلان عصر پنجشنبه شش نفر کشته و هشت تن زخمی شدند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ مهدی کرانیان در محل سانحه گفت: این حادثه براثر برخورد چهار دستگاه خودروی کامیون بنز اکسور، پی کی، سمند و پراید در جاده آبسرد - کیلان رخ داد.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پی کی در پیچ مقابل خود به سمت چپ منحرف شد و براثر سبقت غیرمجاز با یک دستگاه کامیون بنز برخورد کرد که سرنشینان آن در برخورد اولیه آسیب دیدند.

وی افزود: راننده کامیون با حرکت مسافتی به سمت چپ منحرف شد که در مسیر به یک دستگاه خودرو سمند برخورد کرد و در این حادثه دو خودرو با گذشتن از شانه خاکی کنار راه از شیب دومتری به پایین پرتاب شدند و کامیون بر روی سمند سقوط کرد که دراین حادثه پنج سرنشین سمند جان باختند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران همچنین به برخورد خودروی پراید با کامیون و سمند و وارد آمدن خسارت جزیی به آن در این حادثه اشاره کرد و گفت: در این سانحه راننده خودروی پی کی به علت جراحت شدید در درمانگاه آبسرد جان باخت و بقیه که هشت نفر هستند، مصدوم شدند.

مصدومان به بیمارستان سوم شعبان دماوند انتقال یافتند و پس از آن به بیمارستان امام حسین (ع) تهران اعزام شدند.
 
کلمات کلیدی : تصادف +شرق تهران
 
۱۳۹۴-۰۳-۱۵ ۱۹:۴۲:۰۸
خب الان باید با راننده پی کی که باعث این حادثه و کشته شدن 6نفر بوده چه کرد؟ قانون باید با کسانی که با رانندگی خطر آفرین باعث میشوند دیگران گرفتار شوند برخورد سخت تری انجام دهد. (2940069) (alef-3)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۳-۱۶ ۰۳:۰۹:۲۵
پلیس باید به شدت با شما ره گذاری خودروهای بی کیفیت طراحی 40 سال پیش مخالفت کند و دیگر پراید می کی و پژو را پلاک نکند .
همچنین ملت شریف ایران بدانند حق آنها این خودروهای قدیمی و بی کیفیت نیست و باید پژو و پراید و اسکانیا را تحریم کنند .
دولت نیز باید با کاهش تعرفه واردات دست از حمایت های چنیدین ساله و بی ثمر خودرو سازان بردارد . (2940620) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.