توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508908
کاهش 6 درصدی وقوع جرم در پایتخت طی دو هفته اخیر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه دستگیری‌های اخیر در کاهش وقوع جرم در جامعه نقش موثری داشته است، گفت: در دو هفته اخیر میزان وقوع جرم 5 الی 6 درصد کاهش و کشف وقوع جرم 9 درصد افزایش داشته است.

به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران در حاشیه آغاز عملیات بزرگ دستگیری سارقان و مال‌خران اظهار کرد: عزم خود را جزم کرده‌ایم که با تمام توان امنیت را بر جامعه برگردانیم و فضا را برای کسانی که مخل نظم و امنیت اجتماعی هستند و حقوق مردم را زیر پا می‌گذارند تنگ و برخورد دندان‌شکن با آ‌نها داشته باشیم.

او با بیان اینکه عملیات بزرگ و سراسری برخورد با سارقان و مال‌خران در 18 محور تعریف شده که انجام می‌شود خاطرنشان کرد: این عملیات در 18 محور به مرحله اجرا درمی‌آید و هر محور یک فرمانده دارد. مدت زیادی کار اطلاعاتی و شناسایی انجام شده و همزمان با کارهای اطلاعاتی و شناسایی، تیم‌ها آماده شده‌اند.

رئیس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در این طرح ضربتی به واحدهای صنفی مال‌خران که از معضلات جدی ما هستند نفوذ می کنیم. سارقان پس از سرقت اموال را به این افراد می‌فروشند و مال‌خران به نوعی همدست آنها هستند و اغلب این واحدهای صنفی بدون مجوز فعالیت می‌کنند.

سردار رحیمی با اشاره به محورهای مورد نظر این عملیات گفت: پلیس ضربات خود را به طور مکرر در تمام بخش‌ها تکرار خواهد کرد و مقتدرانه‌تر از گذشته عمل می‌کنیم تا امنیت برقرار شود.

سردار رحیمی با بیان اینکه گزارش نهایی این عملیات تا عصر امروز منتشر می‌شود تصریح کرد: اکثر سارقان در این واحدهای صنفی افراد مورد نظر خود را دارند تا پس از سرقت اموال را به آنها بفروشند. پس از اجرای این عملیات ما اموال مسروقه جمع‌آوری شده را در گنجینه‌های پایگاه‌های 11گانه پلیس قرار می‌دهیم تا مردم اموال مسروقه‌شان را شناسایی کنند.

او درباره ضرورت اجرای این طرح گفت: در ادامه دستگیری 101 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار که هفته گذشته انجام شد این طرح اجرا می شود تا بتوانیم امنیت را در شهر برقرار کنیم.

سردار رحیمی با بیان اینکه این دستگیری‌ها در کاهش وقوع جرم در جامعه نقش موثری داشته گفت: در دو هفته اخیر میزان وقوع جرم 5 الی 6 درصد کاهش داشته، همچنین کشف وقوع جرم 9 درصد افزایش داشته است.
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۹:۰۲
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۸:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۶ ۰۱:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۵ ۰۲:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۲۳:۳۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۴:۱۶
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۳
 
۱۳۹۶/۰۶/۱۴ ۰۹:۵۷
 
 
کلمات کلیدی : تصادف + سانحه رانندگی + سوانح جاده‌ای
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.