توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 504526
پایان فرار یک ساله قاتلان فراری در عنبرآباد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۲
جانشین انتظامی شهرستان عنبرآباد از دستگیری قاتلان فراری پس از یک سال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه پلیس استان کرمان، سرگرد 'حیدر رفیعی' افزود: سال 95 شخصی با هویت معلوم در راستای اختلافات خانوادگی قبلی در شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان به قتل رسید و مجرمان از صحنه متواری شدند.

وی اظهار کرد: پس از وقوع قتل، هویت ضاربین توسط پلیس آگاهی شهرستان دلگان شناسایی و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که قاتلان به سمت شهرهای جنوبی استان کرمان متواری شده اند.

وی ادامه داد: در این راستا با تشکیل گروه ویژه ای از ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی و هماهنگی قضایی و همچنین توجه به احتمال حضور متهمان در شهرستان تلاش برای شناسایی و دستگیری مجرمان آغاز شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد پس از انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان را شناسایی کردند و موفق شدند قاتلان فراری را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از گذشت حدود یک سال از وقوع قتل دستگیر کردند.

سرهنگ رفیعی تصریح کرد: 2 متهم دستگیر شده برای بررسی بیشتر و تکمیل پرونده به پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد منتقل و این افراد در بازجویی های تخصصی ماموران به بزه ارتکابی خود معترف شدند و دلیل و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی بیان کردند.

جانشین انتظامی شهرستان عنبرآباد افزود: پلیس به عنوان خدمتگزار مردم با چشمان تیزبین خود نمی گذارد هیچ مجرمی از چنگال عدالت محور قانون فرار کند.
 
کلمات کلیدی : قاتلان فراری+عنبرآباد+قتل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.