نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497017
خودکشی نافرجام قاتل آتنا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳
اسماعیل رنگرز، قاتل دختر خردسال پارس‌آبادی از ترس گرفتار شدن به دست زندانیان در بازداشتگاه اقدام به خودکشی کرد.

رکنا در این باره نوشت: «شیطان پارس‌آباد از آن جایی که می‌دانست به پایان زندگی سیاه خود نزدیک شده، در بازداشتگاه قصد داشت خود را خفه کند اما مامور اداره آگاهی اردبیل متوجه اقدام به خودکشی او شد و جلوی او را گرفت.

گفته می‌شود زندانیان نیز پذیرای حضور شیطان پارس‌آباد در میان خود نیستند و او از ترس حضور در زندان و برخورد با سایر زندانیان دست به خودکشی زده است. از زمانی که این قاتل دستگیر شده است، ترس از به دار آویخته شدن در ملاعام هنگام بازجویی‌ها در وجود این شیطان کاملا مشهود است.

پدر آتنا نیز با اشاره به این که او با لباس‌هایش اقدام به خودکشی کرده است، گفت: امیدوارم این کار شیطان نمایش نباشد، چون این مرد افکار بسیار کثیفی دارد.

وی ادامه داد: از روزی که این قاتل اعتراف کرده و مراسم خاکسپاری انجام گرفته است، من، مادر و خواهر آتنا دل رفتن به خانه‌مان را نداریم و حتی از جلوی قتلگاه هم نمی‌توانیم عبور کنیم. در حالی که خانواده و اقوام اسماعیل رنگرز علی رغم همه شایعه‌های دروغین از همان روزها اول به زندگی عادی و کسب و کارشان مشغول هستند و به هیچ عنوان شهر را ترک نکرده‌اند.
 
کلمات کلیدی : دختر گمشده پارس آبادی+قتل+قاتل آتنا+آتنا اصلانی+قاتل زنجیره ای+قتل های پارس آباد
 
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۰۸ ۲۳:۳۹:۰۲
اعدام کنید این جانی رو
قبل از اینکه بلایی سر خودش بیاره
با رسوایی بمیره تادرس عبرتی باشه برای دیگران (4495979) (alef-11)
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۹ ۰۸:۰۳:۰۵
با عرض تسلیت به این پدر ومادر داغدار خانواده این قاتل کثیف چکار میتوانستند بکنند وقتی اولاد نا اهل است پدر و مادر چه گناه کردهاند خود انها در معرض تهدید بودند و قاتل نیز بیمار روحی سادیسمی بوده و با افراد اهل منزل رابطه خوبی نداشته. (4496196) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.