توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 450110
سازمان برنامه بودجه: پول نفت صرف سرمایه گذاری شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۰
معاون امور فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: پول نفت باید صرف سرمایه گذاری در کشور شود نه صرف خورد و خوراک چرا که این پول متعلق به آیندگان نیز است.

به گزارش ایرنا غلامرضا شافعی عصر سه شنبه در نخستین همایش نقش نظام فنی و اجرایی در ارتقاء سطح کیفی پروژه های عمرانی کرمان افزود: تمامی زیرساخت های کشور همچون بزرگراه ها، سدها، دانشگاه ها و ... بعد از انقلاب با پول دولت و فروش نفت ساخته شده است.
وی با تاکید بر اینکه باید عقب ماندگی های تاریخی را جبران کنیم گفت: روش استاندار کرمان در مشارکت دادن مردم و جذب سرمایه گذاری بسیار خوب است و دولت نیز از این ایده ها حمایت می کند.
وی اظهار کرد: من نیز همچون استاندار کرمان اعتقاد دارم که باید کارها را به بخش خصوصی و مردمی واگذار کرد چرا که دولت منابع انسانی و مالی محدودی دارد.
معاون سازمان برنامه و بودجه گفت: باید کارها را به مردم سپرد و دست مردم هم باز گذاشته شود.
وی ادامه داد: همایش نظام فنی و اجرایی 2 سال است که برگزار می شود و باید طوری برنامه ریزی کنیم هر جوانی که می تواند، کار سازندگی انجام دهد.
شافعی گفت: سابقه مهندسی و مشاوره فنی در کشور ما بسیار طولانی است و خواجه نصیرالدین طوسی در 800 سال قبل نمونه ای موفق برای این مدعاست چرا که وی در علوم مختلفی همچون سیاست، فلسفه، ریاضی و نجوم مهارت داشت.
نخستین همایش نقش نظام فنی و اجرایی در ارتقاء سطح کیفی پروژه های عمرانی با حضور استاندار کرمان، معاون امور فنی و توسعه امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس نظام فنی و اجرایی کشور و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات دانشکده شهید چمران کرمان برگزار شد.
 
کلمات کلیدی : برنامه و بودجه+بودجه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.