توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490152
آخرین ترفندهای داعش در موصل
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۹
کمین تک‌تیراندازان در ساختمان‌های واقع در کوچه‌های تنگ در بخش قدیمی موصل و بمب‌گذاری خودروهای متعدد در این کوچه‌ها، آخرین ترفندهای داعش برای به تاخیر انداختن آزادی کامل این شهر است.

 به گزارش فارس، خبرنگار شبکه عربی «اسکای نیوز» در گزارشی به بررسی آخرین ترفند‌های داعش در موصل واقع در شمال عراق که گفته می‌شود به زودی کاملا از حضور تروریست‌ها پاکسازی خواهد شد، پرداخت.

بر اساس این گزارش، در بخش قدیمی شهر موصل، هنوز شماری از تروریست‌های داعش حضور دارند که با تمام توان در حال مقابله با نیروهای عراقی هستند.

تک تیراندازان داعش با مخفی شدن در ساختمانهای این منطقه، نظامیان عراقی را هدف قرار می‌دهند و وجود کوچه‌های تنگ در این منطقه، فرصت خوبی به آنها می‌دهد که در کمین نیروهای عراقی بمانند.

در برخی از این کوچه‌ها نیز، چندین خودروهای بمب‌‌گذاری شده‌اند، تا به محض ورود نیروهای عراقی، با کنترل از راه دو منفجر شوند.

این در حالی است که نیروهای عراقی بخش اعظم شهر موصل را که دومین شهر بزرگ عراق به شمار می‌رود، آزاد کرده‌اندإ شهری که در سال ۲۰۱۴، بدون هیچ مقاومت قابل ذکری، تسلیم داعشی‌ها شد.
 
کلمات کلیدی : عراق + داعش + آزادسازی موصل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.