نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422382
عذرخواهی رئیس جمهوری کره جنوبی از مردم کشورش پس از برکناری/ دولت هوشیاری خود را حفظ کند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۶
«پارک گئون‌های» رئیس جمهوری برکنار شده کره جنوبی که صبح امروز جمعه، پارلمان به استیضاح او رای مثبت داد، از مردم کشورش برای آشفتگی اوضاع سیاسی و اجتماعی کشورش به سبب روند برکناری اش در پارلمان عذر خواهی کرد.

به گزارش ایرنا، خبرگزاری فرانسه نوشت: خانم پارک امروز جمعه در نطقی تلویزیونی پس از استیضاح در پارلمان کشورش، علاوه بر عذرخواهی، از مردم کشورش خواست هوشیاری ملی خود را در برابر اقدامات تخریبی احتمالی کره شمالی در شرایط بوجود آمده حفظ کنند.

وی ضمن دعوت جداگانه از دولت برای حفظ هوشیاری خود در زمینه شرایط اقتصادی و امنیت ملی جامعه گفت: 'من از آحاد جامعه به سبب آشفتگی سیاسی بوجود آمده ناشی از بی مبالاتی های خودم معذرت می خواهم، چرا که کشور امروز بیش از همیشه با مشکلات اقتصادی و دفاعی-امنیتی مواجه است.'

خبرگزاری آسوشیتدپرس نیز گزارش داد که دفتر 'هوانگ کیو آن' نخست وزیر کره جنوبی که بطور موقت جانشین خانم پارک شده است، اعلام کرد که قصد دارد ساعت 20 شب جمعه به وقت محلی یک سخنرانی سراسری خطاب به مردم انجام دهد.

اگرچه در این بیانیه به جزئیات بیشتری اشاره نشده است اما رسانه‌های کره جنوبی گزارش دادند هدف از سخنرانی وی کاهش نگرانی‌های مردم درباره امور دولت و کشور بعد از استیضاح اخیر پارک گئون های در پارلمان است.
در عین حال، 'هان مین کو' وزیر دفاع کره جنوبی نیز امروز دستور آماده باش ارتش این کشور به منظور رویارویی با هر گونه اقدام تحریک آمیز کره شمالی را صادر کرده است.

وزارت دفاع کره جنوبی در بیانیه‌ای اعلام کرد این دستور بعد از تماس هوانگ کیو آن با شخص وزیر دفاع و توصیه وی مبنی بر ضرورت آماده بودن ارتش کره جنوبی برای مقابله با اقدامات احتمالی کره شمالی صورت گرفته است.
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرده فعلا هیچ فعالیت مشکوکی از جانب کره شمالی در پی استیضاح پارک گئون های مشاهده نکرده است. همچنین دفتر پارک گئون های نیز اعلام کرده است که وی قصد دارد بعد از استیضاحش با اعضای کابینه خود دیدار کند.
 
کلمات کلیدی : پارک گیون هی+ رییس جمهوری کره جنوبی + کره جنوبی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۷:۴۳:۴۳
بي مبالاتي هاي خودم !!!!!!!!! ايكاش يك بار اين جمله رو يك مقام درجه چندم إيراني به زبان بياورد كه ما مردم حسرت به دل إز دنيا نرويم (4058939) (alef-13)
 
الف ر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۸:۱۵:۱۲
به اين مجلس ميگن راس امور (4058983) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۸:۱۹:۲۵
رفتار این خانم به اخلاق اسلامی نزدیکتر است تا بعضی از این دولتمردان ما (4058991) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.