توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 409288
‫مقدم: وزارتخانه‌های اقتصادی هم نیازمند تغییر هستند‬‎
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۶
یک فعال رسانه‌ای گفت: تغییرات انجام شده در کابینه پویایی دولت را فراهم می‌کند، اما خوب است که به وزارتخانه‌های اقتصادی هم توجه شود.

به گزارش ایسنا، بیژن مقدم در گفت‌وگویی، در ارتباط با تغییر وزرا در کابینه دولت یازدهم، تصریح کرد: قطعا تغییرات انجام شده در راستای ترمیم کابینه و پویایی بیشتر دولت در مدت زمان باقیمانده از عمرش انجام شده است.

وی با انتقاد از نحوه اعلام این تغییرات، گفت: در ابتدا چند روزی شایعه برکناری یک وزیر شنیده شد سپس خبر استعفای سه وزیر اعلام شد و مجدد تکذیبه‌هایی در رابطه با این خبر منتشر شد.

مقدم در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به امور اقتصادی، یادآور شد: مهمترین معضل کشور و مهمترین مطالبه مردم از دولت بهبود شرایط اقتصادی است به همین دلیل است که مقام معظم رهبری این موضوع را در طرح نام و شعار سال مدنظر قرار دادند.

وی افزود: به نظر من ترمیم کابینه می‌توانست در وزارتخانه‌های اقتصادی رخ دهد. درست است که ضعف‌ها و مطالبات مغفول مانده‌ای در وزارتخانه‌های ارشاد و ورزش وجود داشت اما وزارتخانه‌های اقتصادی بیشتر نیازمند تغییر هستند.

این فعال رسانه‌ای گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه‌های صنعت، اشتغال و تولید وجود دارد می‌توان گفت که باید به حوزه‌های اقتصادی و ترمیم‌شان توجه ویژه‌ای کرد.
 
کلمات کلیدی : بیژن مقدم +حسن روحانی+ترمیم کابینه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.