توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 408645
جزئیات جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی/احتمال حضور رئیس جمهور در مجلس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۸
یک عضو هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه روز سه‌شنبه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی را تشریح کرد و گفت که به احتمال زیاد حسن روحانی برای دفاع از سه وزیر پیشنهادی خود حضور می‌یابد.

به گزارش ایسنا، علی‌اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگویی اظهار کرد: در جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی ورزش، آموزش و پرورش و ارشاد طبق آیین‌نامه دو نماینده موافق و دو نماینده مخالف در مورد عملکرد و برنامه‌های هر یک از وزرای پیشنهادی هر کدام به مدت ۱۵ دقیقه سخنرانی خواهند کد.

وی افزود: ثبت‌نام موافقان و مخالفان وزرای پیشنهادی فردا دوشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ در مجلس انجام می‌شود و صبح سه‌شنبه نیز بین متقاضیان قرعه‌کشی خواهد شد تا سخنرانان جلسه رأی اعتماد مشخص شوند.

یوسف نژاد همچنین با بیان اینکه جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی به صورت یکسره ادامه خواهد داشت، گفت: بررسی صلاحیت سه وزیر پیشنهادی بر اساس حروف الفبا و به ترتیب از وزارتخانه آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان انجام خواهد شد.

به گفته این عضو هیأت رییسه مجلس در جلسه رأی اعتماد رئیس جمهور به مدت یک ساعت در مورد برنامه و صلاحیت وزرای پیشنهادی نطق خواهد داشت و وزرا هم به مدت نیم ساعت حق دفاع دارند و رئیس جمهور یا کسانی که او تعیین می‌کند می‌توانند به سوالات و اظهارات مخالفان پاسخ دهند.

یوسف نژاد در پایان گفت که به دلیل اهمیت جلسه روز سه‌شنبه رأی اعتماد به احتمال زیاد حسن روحانی در این جلسه حضور خواهد یافت و از گزینه‌های پیشنهادی خود دفاع می‌کند.
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۱۴:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۲ ۰۹:۲۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۵:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۱۴:۲۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۱ ۰۹:۱۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۰ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۱۴:۰۴
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۹ ۰۸:۵۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۴ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۰۳ ۱۱:۱۰
 
 
کلمات کلیدی : وزیر پیشنهادی+حسن روحانی +مجلس+ترمیم کابینه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.