توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 448537
تایید حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۸
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد از تأیید حکم اعدام قاتلان زرگر یزدی از سوی دیوان عالی کشور خبر داد.

به گزارش میزان محمدرضا حبیبی گفت: دو بار قصاص نفس در ملاء‌عام بابت دو فقره قتل عمدی برای متهم ردیف اول، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل برای متهم ردیف دوم و چند سال حبس و ضربه شلاق برای قاتلان زرگر یزدی به عنوان حکم مجازات صادر شده بود که به تایید دیوان عالی کشور رسید.

وی با بیان اینکه به زودی این حکم اجرایی خواهد شد، ادامه داد: هنوز مشخص نیست که اجرای این حکم در ملاء‌عام باشد یا خیر زیرا باید بررسی کرد و در صورت صلاحدید در ملاء‌عام اجرایی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: اخلال در نظم، امنیت و آرامش جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است و با بر هم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد قاطع قانونی خواهد شد.

شایان ذکر است حکم قاتلان زرگر یزدی در دادگاه کیفری 2 یزد با ریاست علی محمد شهیدی فر و با حضور سید محمد سرمه چشم به عنوان مستشار و با احضار متهمان از زندان و حضور اولیاء دم دو فقره قتل از دو استان یزد و همدان صادر و اکنون از سوی دیوان عالی کشور مورد تأیید قرار گرفت.
 
کلمات کلیدی : قاتلان زرگر یزدی+اعدام+قصاص
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.